Reklam Alanı
Teknoloji 0

Twitter’da GİF Hareketliliği Yaşanıyor

Şuan da dünyanın en fazla kullanılan sosyal medya platformlarından birisi olan Twitter’da GİF hareketliliği yaşanıyor. Twitter üzerinde hergün çok sayıda paylaşım yapılmakta ve GİF paylaşımları eskisine göre ciddi bir manada arttı. Twitter , GİF desteğini önümüzdeki süreçte daha da arttırmaya karar vermişti ve bu doğrultuda adımlar atmaya başlamıştı. Ve nihayet beklenen özellik aktif hale getirildi;

TWİTTER’DA GİF ARAYABİLİRSİNİZ !

Artık Twitter üzerinde GİF araması yapabilmenizi sağlayacak yepyeni bir özellik aktif edilmiş durumda. Yeni özellik ile birlikte artık doyasıya GİF içerikli paylaşım yapabileceksiniz. Peki Twitter üzerinde GİF paylaşımı nasıl gerçekleştirilir?

TWİTTER GİF PAYLAŞIMLARI

Twitter üzerinde GİF içeren bir yazı paylaşmak için tweet ekleme bölümüne gelin ve o bölümden ‘GİF’ linkini seçin. Seçtikten sonra karşınıza çıkacak bölümde çok sayıda GİF göreceksiniz. Bu GİF’lerden kendinize en uygun olanını, en beğendiğinizi seçerek yazmış olduğunuz yazınıza dahil edebiliyorsunuz. Yani tweetler bu sayede GİF ile desteklenmiş olduğundan daha dikkat çekici, daha şirin oluyorlar.

Daha fazla güncel teknoloji haberi okumak için tıklayınız

Emre Bey {Emre}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.