Reklam Alanı
Oyun 0

Two Worlds III Duyuruldu

Son olarak 2010 yılında kavuştuğumuz açık dünya savaş oyunu Two Worlds’un yeni serisi olacak olan Two Worlds III duyuruldu. Önceki 2 seriyi beğeniyle oynamış oyuncuları heyecanlandıran bu gelişmenin birçok kişiyi sevindirse de çıkış tarihi biraz hayal kırıklığı olabilir.

2010 yılında PC, Xbox 360 ve Playstation 3 yayınlanan oyunun yayıncılığını TopWare Interactive yapacak. Oyunun geliştirme işlemini ise yine Reality Pump oyun firmasına emanet etmeyi düşünen TopWare’in oyunun grafik motorunda da radikal değişimler gerçekleştireceği öngörülüyor.

Öncelikle şunu üzülerek belirtmeliyim ki oyunun çıkış tarihi en erken 2 yıl sonra gerçekleşecek. 2 veya 3 yıl içersinde oyuncularla bulaşacağını açıklayan TopWare bu haberler oyuncuları hem sevindirdi hemde üzdü diyebiliriz. Oyunun bu kadar uzun sürede çıkmasının temel sebebi geliştirilmesi planlanan yeni grafik motoru olabilir.

Daha farklı, gelişmiş ve son teknolojiye uygun bir şekilde geliştirilecek olan grafik motoruyla birlikte açık dünya savaş oyunun tadını sonuna kadar çıkartabileceksiniz. Ayrıca geliştirilen bu grafik motorunun serinin önceki oyunu olan Two World II‘de de kullanılacağı dedikoduları tartışılıyor. Ama bu konuyla ilgili net bir bilgi bulunmuyor.

Oğuzhan Oğuzhan {Oğuzhan}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.