Reklam Alanı
Oyun 2

Ubisoft’un Yeni Oyunu Göz Kamaştırıyor

Popüler oyun firmaları arasında ilk 5’e girebilecek firmalar listesinde yer alan Ubisoft, yeni oyunu Ghost Recon Wildlands’ın fragmanını yayınlandı. Tom Clancy’s serisinin devamı olacak olan oyunun grafikleri ve hareket animasyonları şimdiden tüm beğenileri topladı. Geçtiğimiz aylarda The Division ile birlikte oyun dünyasının gündemini belirlemişti.

Oyunun en ilgi çekici yanlarından biri ise 5 kişiyle birlikte görevler yapabilecek olabilmemiz. Yıllardır oyuncuların istediği bu özellik  Ghost Recon Wildlands ile birlikte oyun dünyasına giriş yapıyor. Tamamen açık dünya üzerinde oynanabilen oyundaki senaryo modunu 5 kişiye kadar oyuncu desteği ile oynayabiliyoruz. Arkadaşlarınızla birlikte uyuşturucu kartellerine karşı savaşmak, oldukça eğlenceli olabilir.

Ayrıca oyunun satış paketleri ile ilgili bilgilerde veren Ubisoft, parası olan oyunculara tüm içerikleri sunuyor. The Calavera Collector’s Case ismiyle çıkış yapacak olan pakete sahip olan oyunculara tüm içerikler ücretsiz bir şekilde sunulacak. Ve bununla birlikte oyunculara özel bir kulaklık gönderilecek.

1 Aralık 2016’da piyasalarda olacak olan Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands’ın yayınlanan fragmanını aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

Oğuzhan Oğuzhan {Oğuzhan}

“Ubisoft’un Yeni Oyunu Göz Kamaştırıyor” üzerine 2 yorum

  1. Hasan dedi ki:

    Benim masaüstü bilgisayarımı yenilemem lazım artık oyunlar çok daha güçlü sistem istiyorlar.

  2. artizfm dedi ki:

    Ubisoft gerçekten grafik açısından çok kaliteli işler çıkartıyor, Tom Clansy’s serisi buna örnek gösterilebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.