Reklam Alanı
Oyun 0

Uncharted 4’e Survival Modu Geliyor

Son zamanlarda artan survival mod haberlerine bir yenisi daha eklendi. Survival oyun moduna kucak açan yeni oyunumuz ise Uncharted 4. Oyunun modunun kısa bir tanıtım fragmanı yayınlandı bile.

10 Mayıs 2016 tarihinde piyasaya giriş yapan Uncharted 4‘ün havası çabuk söndü. Oyuncular oyunu oynayıp, bitirdikten sonra oyuna çok fazla dönüş yapmadı. Oyunun multiplayer modu ise oyuncuların beklentilerinin bir hayli altında. Geliştirici firma çeşitli yeniliklerle çoklu oyuncu modunu yenilese de çok fazla bir artış olmadı.

Son zamanların revaçta olan oyun modu hayatta kalma mücadeleleri birçok oyuna sıçramış durumda. Uncharted 4’de bu akımdan nasibini almış gibi görünüyor. Ama Uncharted 4 için geliştirilen survival oyun modunun diğer oyun modlarına göre bazı farkları bulunuyor. Yani oyunda yer alacak olan hayatta kalma modunun Uncharted 4’e özel bir tarzı olacak. Genel olarak survival oyun modlarında açlık, üşüme, ev kurma gibi gerçekçi terimler bulunuyor. Ama bu oyundaki survival modu tam anlamıyla hayatta kalma modu olacak. Yani hayatta kalmak için tüm imkanları kullanmalı ve arenadan canlı çıkmalısınız.

Modun fragmanını aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

Oğuzhan Oğuzhan {Oğuzhan}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.