Reklam Alanı
Haberler 0

uTorrent Kullanıcılarına Müjde!

uTorrent Kullanıcılarına Müjde!

Torrent uygulamaları arasında kullanıcılar tarafından benimsenen uTorrent yakın zamanda büyük bir güncelleme çıkarmaya hazırlanıyor. Kullanıcılar için daha kolay bir sistem geliştirmiş olan yetkililer, güncellemenin ardından Torrent sektöründe büyük değişimler meydana geleceğini dile getirdi. Yeni sistemler ile neredeyse tüm tarayıcılara eklenti olarak eklenecek olan bu indirme uygulaması birçok kişinin heyecanlanmasına neden oldu.

Günümüzde birçok insan gerek dizi, gerek film, gerek oyun ve program indirmek amacı ile Torrent uygulamalarına ihtiyaç duymakta. Piyasa içerisinde yer alan binlerce uygulama arasında şüphesiz ki BitTorrent ve uTorrent dikkat çekmekte. Milyarlarca indirme seçeneğini yüksek hızda indirilmesini sağlayan bu programlar kişilerin ihtiyaçlarına anlık çözümler üretebiliyor. Torrent dosyalarını indirebilmek için gerekli olan yazılımlar bilgisayarlar hafif yormakta ve ciddi oranda RAM tüketimi yapmakta idi. Bu konuda uzun süredir araştırma yaparak en güzel kullanıcı deneyimi oluşturmak isteyen yazılım sahipleri çözümün eklentiler ile sağlanabileceğini dile getirmiştir.

Uzun süredir Torrent yazılımların yasal boyutları ile ilgili süren davalar birçok platformun zarar görmesine neden oldu. Bu gizli dünyanın yok olmaması için çalışmaları yürüten ekipler tarayıcılara entegre edecekleri eklenti sistemleri ile hiçbir yazılıma gerek duymadan indirme sağlanacağını dile getirdi. Bu sayede hem indirilecek dosya için belirlenen hız limitleri artmakta, hem de bilgisayarların çalışma şekli korunabilecek. Şuan geliştirme aşamasında olan proje önümüzdeki aylarda hayata geçirilecek gibi görünüyor.

{phantaso}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.