Reklam Alanı
Oyun 0

Vampyr’in Yeni Görselleri Yayınlandı

2017’nin 4. çeyreğinde piyasaya sürülmesi beklenen rol yapma oyunu Vampyr için yeni oyun içi görseller yayınlandı. Oyuncuların heyecanla beklediği oyunlardan biri olan Vampyr, gecenin karanlığını yansıtmak için farklı mekaniklere sahip bir oyun olacak. Daha önce geliştirilen vampir oyunlarından daha farklı atmosfere sahip olacak. Oyun yeni nesil oyun konsollarıyla birlikte PC için geliştiriliyor.

Oyun için yayınlanan görseller ise Unreal Engine 4 grafik motorunun sınırlarını zorlayan cinsten. Çok üst düzey grafiklere ve efektlere sahip olan oyunun hikayesi ise henüz detaylandırılmadı. Bazı sızan bilgilere göre çok kapsamlı bir hikaye modu oyunculara sunulacak.

Oyunun bu kadar heyecanla beklenmesinin temel nedenlerinden biri ise geliştirici firma. 2013 yılında geliştirilen Remember Me ve 2015 yılında geliştirilen Life is Strange oyunlarını geliştiren Dontnod Entertainment, yine muhteşem bir yapım ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Yayınlanan yeni görseller ise bu durumu kanıtlar nitelikte. Dontnod Entertainment geliştirdiği oyunlardaki hikayeleri düşündüğümüzde bu oyununda hikaye modunda çok güzel sürprizler yaşayabiliriz.

 

Oğuzhan Oğuzhan {Oğuzhan}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.