Reklam Alanı
Sony 0

Ve Sony Xperia E5 Türkiye’de Satışta !

Akıllı telefon alanında 1000 TL’nin altında yeni model bir cihaz sahipi olmak isteyenlere müjde ! Sony Xperia E5 akıllı telefonu ülkemizde resmen satışa sunulmuş vaziyette.

İKİ GÜNE KADAR DAYANAN BATARYA !

Pil ömrü hususunda oldukça dikkat çeken bir cihaz olan Sony Xperia E5 iki güne kadar dayanan pil ömrü ile 1000 TL altında bir akıllı telefon bakanların gözdesi olabilir.  Yüksek bir pil ömrü sunan Sony Xperia E5 cihazı bu bağlamda önemli bir ayrıcalık sunuyo.

SONY XPERİA E5 !

Sony Xperia E5 akıllı telefonunun özellikleri için genel olarak giriş – orta segment seviyesi yakıştırmasını yapabiliriz. Üründe 5 inch büyüklüğünde HD çözünürlüğe sahip ekran bulunmakta. 16 GB dahili depolama alanını destekleyen akıllı telefonun öte yandan 200 GB boyutuna kadar harici bir kart desteklediğini de hemen sizlere aktaralım. MT6735 işlemcinin yer aldığı telefon Android Marshmallow 6 işletim sistemi ile kullanıcılara sunulmuş durumda.

RAM SEVİYESİ NASIL?

Üründe 1,5 GB RAM kullanıldığını , bulunduğunu hemen siz değerli okuyucularımıza aktaralım. 1000 TL altında iyi bir alternatif olan Xperia E5 ülkemizde !

 

Emre Bey {Emre}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.