Reklam Alanı
Oyun 1

Ve Ubisoft’tan Watch Dogs 2 İle İlgili Mail !

Ünl teknoloji devi Ubisoft sonunda heyecanlandıran haber verdi ! Ubisoft , yeni oyun Watch Dogs 2’nin tanıtılacağı etkinlik tarihini mail yoluyla duyurmuş oldu !

UBİSOFT İLE İLGİLİ BOMBA GELİŞME !

Assasins Creed gibi senelerdir oyun dünyası manşetlerinde yer alan inanılmaz oyun serilerinin yapımcısı olan Ubisoft, Watch Dogs isimli bir oyunla GTA 5 oyununa da rakip olmayı başarmıştı. Alanında lider olarak nitelendirilen Rockstar Games, Ubisoft’un Watch Dogs çıkışı ile beraber koltuğun sallanabileceğinin farkına varmıştı. Açık dünya oyunlarında büyük bir başarı elde etmek isteyen Ubisoft, Watch Dogs oyununa gelen ilgiden son derece memnun kalınca bu sefer gözünü Watch Dogs 2 oyununa çevirdi. Uzun bir zamandır Watch Dogs’a yeni bir versiyon geleceğine dair ciddi iddialar, haberler söz konusuydu ve nihayet Ubisoft tanıtım tarihini mailiyle belli etti !

13 HAZİRAN PAZARTESİ BÜYÜK GÜN !

13 Haziran’da Ubisoft beklenen etkinliğini gerçekleştirecek ! 13 Haziran tarihinde Ubisoft’un yeni oyunu Watch Dogs 2’ye dair çok sayıda bilgiye ulaşabileceğiz ! Bakalım Ubisoft yeni oyununda ne gibi yenilikleri bizlere sunacak?

Emre Bey {Emre}

“Ve Ubisoft’tan Watch Dogs 2 İle İlgili Mail !” üzerine 1 yorum

  1. Ulvi dedi ki:

    Bu sene nedendir bilinmez en çok bu oyunu bekliyorum ben de. Bakalım nasıl olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.