Reklam Alanı
Haberler 0

Vestel Venus 5000 Tanıtıldı!

 Vestel Venus 5000 Tanıtıldı!

Vestel, Turkcell işbirliği ile düzenlenen etkinlikte yeni akıllı telefonu olan 5000 tanıtımını gerçekleştirdi. Tanıtım etkinliğinin Turkcell ile işbirliği içerisinde olarak yapılması birçok kişiyi şaşırtsa da yeni Venüs bu işbirliğin bir ürünü olarak hem bir performans ürünü olacak, hem de uygun bir fiyat ile satışa sunulabilecek. Tanıtımı yapılan 5000 modeli, Turkcell uygulamaları ile yüklü bir şekilde satılacağının bildirilmesi üzerine bir ortaklık girişiminin bulunup bulunulmadığı konusunda akıllarda soru işaretlerinin oluşmasına olanak sağlamıştır.

Performans ürünü olarak satışa sunulan Venüs 5000, 5 inç ekran boyutuna sahip olup 720P ekran çözünürlüğü ile karşımıza çıkacak. Snapdragon 210 modelilinin kullanıldığı 4 çekirdekli işlemci yapısı ile 2 GB RAM ile güçlendirilerek satışa sunulacağını söyleyebiliriz. 1.3 Ghz işlemci hızı ile Android Stüdyo içerisinde yer alan birçok oyunu sıkıntısız oynayabilme deneyimi oluşturacak V5000 için sunulan batarya seçeneği ise yalnızca 2230 mAh olduğunu bilmeniz gerekebilir.

Android 6.0 desteği ile satışa sunulacak  Vestel 5000, HDR 8 MP arka, 5 MP  ön kamera özelliklerine sahip olarak gelecektir. Micro SD kapasitesinin 32 GB olarak görülmesi bir dez avanaj olarak görülse de bulut sunucuların gelişmiş olması bu durumun bir engel teşkil etmesine olanak sağlamamaktadır. Cihazın en büyük özelliği ise bu alanda ülkemizde bir ilk olabilecek bir özelliğe sahip olmasıdır. V5000, görme engelliler için özel olarak geliştirilen bir erişim modülleri ile kolay bir kullanım imkanının oluşturulmasına olanak sağlıyor. Önümüzdeki ay resmi olarak satışları başlayacak 5000, birçok kişi tarafından tercih edilecek gibi görünüyor.

{phantaso}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.