Reklam Alanı
Akıllı Telefon 3

Vodafone Smart Style 7 Telefonu Özellikleri

Sevilen operatör Vodafone, akıllı telefon alanındaki ataklarını sürdürmeye devam ediyor ! Vodafone yeni bir akıllı telefonunun duyurusunu gerçekleştirdi.

Vodafone tarafından yeni bir akıllı telefon müşterilerine sunuldu ! Yeni cihazın ismi Vodafone Smart Style 7 !

VODAFONE SMART STYLE 7 ÖZELLİKLERİ

Vodafone Smart Style 7 akıllı telefonunun ne gibi özelliklere sahip olduğu açığa çıktı. 5 inch ekrana sahip olan Vodafone Smart Style 7 akıllı telefon aynı zamanda HD çözünürlük sunmakta. Cihazda 1.3 ghz hızında çalışmakta olan 4 çekirdekli Qualcomm işlemci yer almakta. Ürünün sistem belleği ise 1 GB RAM şeklinde. 8 GB dahili depolama alanı sunan akıllı telefon aynı zamanda 128 GB’a kadar arttıralibilir hafızaya sahip. Yani cihaz harici sd kart desteklemekte. Cihazın kamera özelliklerine geçecek olursak ön kamerasının 5 MP ölçeğinde, arka kamerasının ise 8 MP ölçeğinde olduğunu ifade edebiliriz.

4.5G DESTEKLİYOR !

Vodafone Smart Style 7 akıllı telefonu 4.5G destekliyor ! Yani cihaz ile 3G destekleyen bir akıllı cihaza nazaran çok daha hızlı bir internet keyfi yaşayabileceksiniz !

TELEFON DÜNYASINDAN DAHA FAZLA HABER İÇİN TIKLAYINIZ

Emre Bey {Emre}

“Vodafone Smart Style 7 Telefonu Özellikleri” üzerine 3 yorum

  1. kutlu dedi ki:

    yeni cıkan telefonlar maşşallah roket gibi hızlı çalışıyor biz hala ilk cıkan acelerle mücadele ederken bunları ucak görmekte doğaldır.

  2. sinem dedi ki:

    vodafone bu aralar adından en çok söz ettiren bir firma bu cihazıda mükkemmel denecek kadar iyi diyebilirm size denemeniz lazım çok iyi

  3. Tequila dedi ki:

    Özelikleri açısından iyi dursa da maalesef pek güvenemiyorum, sonuçta kendi üretimleri değil ve diğer firma ucuza kaçmış olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.