Reklam Alanı
Tablet 2

Vodafone Smart Tab 7 Tableti Özellikleri

Vodafone yepyeni bir tablet ile karşımıza çıkıyor ! Gerçekleştirilen duyuru ile beraber Vodafone Smart Tab 7 tableti özellikleri belli oldu ! 

Ülkemizde son derece popüler olan operatörlerden birisi konmundaki Vodafone, yeni bir tabletini satışa sunuyor ! Vodafone tarafından gerçekleştirilen duyuru sonucunda Vodafone Smart Tab 7’nin merak edilen özellikleri belli oldu;

VODAFONE SMART TAB 7 ÖZELLİKLERİ

Cihazın ekranı 10.1 inch şeklinde. Tablet full HD ekran çözünürlüğü desteklemesiyle son derece dikkat çekmekte. Ürün 1.2 GHZ hızında çalışan Snapdragon 430 işlemciye sahip ve bunun yanında cihazda Adreno 505 grafik işlemcisinin varlığı söz konusu. Ürün 2 GB boyutunda da RAM içermekte.

ÖN KAMERASI DA VAR 

Vodafone Smart Tab 7 tabletinde ön kamera da yer almakta; Cihazın arka kamerası 5 MP, ön kamerası ise 2 MP çözünürlüğünde…

BATARYA KAPASİTESİ

Cihazın 5830 mAh bataryaya sahip olduğunu hemen sizlere iletelim.

NE ZAMAN SATIŞA SUNULACAK?

Vodafone Smart Tab 7 cihazının özelliklerinin belli olmasına karşın satın almak isteyen kişiler biraz daha beklemek durumunda kalacaklar; Cihaz 1 Ağustos tarihinde ön satışa sunulacak.

TABLET DÜNYASINDAN DAHA FAZLA GELİŞME İÇİN TIKLAYINIZ

Emre Bey {Emre}

“Vodafone Smart Tab 7 Tableti Özellikleri” üzerine 2 yorum

  1. Eran dedi ki:

    Ben nedense bu operatör modellerini sevemiyorum. Vodafone tablet fiyatı açısından iyi gibi dursa da çabuk bozulma ihtimali hep var benim gözümde.

  2. Arif Emre dedi ki:

    Vodofone gibi büyük iletişim şirketlerinin cihaz üretimine girmesi çok saçma geliyor. Başka firmalar üretse dahi sadece marka basmada çok saçma geliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.