Reklam Alanı
Teknolojice - TrackMania Turbo VR ile Oynama
Oyun 3

VR ile TrackMania Turbo Oynamak İster Misiniz?

Nadeo tarafından geliştirilen ve Ubisoft tarafından yayınlanacak olan araba yarışı oyunu TrackMania Turbo ile ilgili yeni haberler gelmeye başladı. Sony tarafından yapılan açıklamaya göre TrackMania Turbo’yu VR ile oynayabileceksiniz. Yalnız şuan için sadece PS4 sürümlerinde olacak bu özellik.

VR, bir sanal gerçeklik gözlüğüdür. Yani bu gözlüklerle oyunu hem daha net hissedebileceğiz hemde sadece göz temaslarımızla oyuna yön vereceğiz. Playstation’un VR gözlükleri ile oyunu daha eğlenceli ve aksiyonlu bir hale getirebilirsiniz.

TrackMania Turbo Windows ve Xbox One sürümleri için ise henüz bir açıklama yapılmadı. Ama Playstation 4 ile bu özellik gelebiliyorsa bu diğer sürümlerde de mümkün olabilir. İlerleyen günlerde net bir bilgiye kavuşabiliriz.

Oyunun çıkış tarihi Kasım 2015 olarak açıklanmıştı ama ertelenmek zorunda kaldı. Yapımcı firmanın oyunu ileri bir tarihe ertelediğini biliyoruz. Tam tarih açıklanmasa da 2016‘nın ilk çeyreğinde oyunun çıkış yapacağı tahmin ediliyor. Ayrıca oyunda multiplayer mod desteği de olacak. Arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz birbirinden farklı ve heyecanlı 4 farklı mod sizleri bekliyor.

Oğuzhan Oğuzhan {Oğuzhan}

“VR ile TrackMania Turbo Oynamak İster Misiniz?” üzerine 3 yorum

  1. Can dedi ki:

    Bende TrackMania Stadium var gerçekten çok eğlenceli bir oyun tam vakit geçirmelik tavsiye ederim.

  2. seda dedi ki:

    Süper oyundu, süper ortamı vardı. Şimdi toplam oyunda 100 kişi anca kaldı.

  3. hami dedi ki:

    bu oyun çok iyi güzel bir oyuna benziyor zamanım olunca oynamayı düşünüyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.