Reklam Alanı
Oyun 0

Warhammer: Vermintide için Ücretsiz DLC Yayınlandı

Fatshark tarafından geliştirilen ve 23 Ekim 2015 tarihinde Windows platformları için yayınlanan, FPS kamera açısıyla oynanabilen bir aksiyon oyunu olan Warhammer: Vermintide için DLC müjdesi nihayet geldi. Çıktığı günden beri herhangi bir geliştirme gösteremeyen oyunun DLC paketleri merakla bekleniyordu. Geliştirici ekip bugün YouTube kanalından yayınladığı video ile gelecek DLC paketiyle ilgili bilgileri verdi.

Henüz Playstation 4 ve Xbox One oyun konsolları için yayınlanmaya oyunun PC üzerine çalışmaları devam ediyor. Konsol oyuncularının tepkilerine rağmen ağırlığını PC oyuncularına veren ve Steam üzerinde muhteşem satış rakamlarına ulaşan Fatshark, oyuna gelecek olan DLC paketinin ismini Last Stand olarak belirlediklerini açıkladı.

Oyunculara ücretsiz bir şekilde paylaşılacak olan DLC‘de muhteşem ekipmanlar bulunmakta. Oyuna sahip olan Steam kullanıcıları DLC paketini ücretsiz bir şekilde indirebilir. Warhammer: Vermintide Last Stand DLC paketinde oyunun zorluk seviyesinin bir hayli arttırıldığı da konuşuluyor. Oyunculara göre çok kolay olan oyunun zorluk seviyesinin arttırılması birçok kişi mutlu etmiştir.

Oğuzhan Oğuzhan {Oğuzhan}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.