Reklam Alanı
Oyun 3

Watch Dogs 2’nin Oynanış Videosu Yayınlandı

Ubisoft tarafından geliştirilmekte olan Watch Dogs 2′nin oynanış videoları yayınlandı. Yakın zamanda piyasalara girmeye hazırlanan oyunun yayınlanan oynanış videoları oyuncuları şimdiden heyecanlandırdı. 15 Kasım 2016 tarihinde PC, Xbox One ve Playstation 4 için yayınlanacak olan oyunu ön sipariş ile satın alarak çeşitli ekipmanlara sahip olabilirsiniz.

3 farklı oynanış videosunu aynı anda yayınlayan Ubisoft, oyunculardan gelen ilk yorumların sevindirici olduğunu dile getirdi. Watch Dogs ile yaptıkları bazı hatalardan ders aldıklarını bu oynanış videolarında görebiliyoruz. Özellikle grafik olarak üst düzey bir kaliteye sahip olan Watch Dogs 2’de kullanabileceğimiz yeni teknolojik aletlerde bulunuyor. Bu aletlerden en dikkat çekici olanı ise elbette insansız hava aracı.

Watch Dogs 2’nin savaş mekanikleri de geliştirilmiş durumda. Yaralandığınızda oyuncunun verdiği tepkiler ve yeni animasyonlar oyuna gerçekçilik katmış. Ayrıca silahların ses efektlerine de el atan Ubisoft, oyuncuların istediği bir düzeyde oyun geliştirmiş diyebiliriz. Yayınlanan oynanış videolarını aşağıdaki bağlantılardan izleyebilirsiniz.


Oğuzhan Oğuzhan {Oğuzhan}

“Watch Dogs 2’nin Oynanış Videosu Yayınlandı” üzerine 3 yorum

  1. feza han dedi ki:

    izlediğim bu oyunun grafiklerine hayran kaldım çok etkilryici geldi bana

  2. Recep dedi ki:

    İlk oyuna göre güzel özellikler eklemişler ben genel olarak beğendim oyunu sadece tek eksi tarafı araba kontrollerinin kötü olması.

  3. Cihan dedi ki:

    Ubisoft ilk oyunda resmen herkesi kandırmıştı. Muhteşem grafiklerle bir trailer yayınlamış ama daha sonra grafikleri kısmıştı. Bakalım bu nasıl olacak?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.