Reklam Alanı
Oyun 0

Watch Dogs 2’nin Oynanış Videosu Yayınlandı

Ubisoft tarafından geliştirilen açık dünya aksiyon oyunu Watch Dogs 2’nin uzun süredir beklenen oynanış videosu yayınlandı. 20 dakikalık videoya bakarak oyunun önceki seriye göre fazlasıyla geliştiğini söyleyebiliriz. 15 Kasım 2016’da Playstation 4, Xbox One ve PC için yayınlanacak olan Watch Dogs 2’nin sistem gereksinimleri ise henüz açıklanmadı.

Oyundaki yeniliklerden biri olarak görülen insansız hava aracı yani drone, Watch Dogs 2 ile birlikte bizlerle buluşuyor. İnsansız hava araçlarının uçuş mekanikleri ise üst düzey olmuş. Oyundaki arabaların sürüş mekanikleri ise fazla gelişmemiş ve önceki serideki gibi olmuş. Watch Dogs‘un en fazla eleştirilen konularından biri olan araba sürüş mekaniklerinin bu seride de geliştirilmemesi Ubisoft için bir eksi. Ayrıca oyundaki multiplayermodunda da çeşitli yenilikler bulunuyor.

Yayınlanan oynanış videosunda birçok konuya değinen Ubisoft, yeni özellikleri de bu şekilde anlatmayı başarıyor. Önceki serideki birçok hatası düzelten Ubisoft, Watch Dogs 2 ile birlikte oyuncuları kendine hayran bırakacakmış gibi görünüyor. Oyunculardan gelen ilk yorumlar bu şekilde. Yayınlanan 20 dakikalık Watch Dogs 2 oynanış videosunu aşağıdaki YouTube bağlantısından izleyebilirsiniz.

Oğuzhan Oğuzhan {Oğuzhan}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.