WhatsApp Business Kullanıma Sunuldu!

Paylaş
 
Reklamlar
Reklamlar

WhatsApp Business Kullanıma Sunuldu!

WhatsApp üzerinde geliştirmelere devam eden Facebook, mesajlaşma servislerini kurumsallaştırabilmek adına büyük çalışmalar yürüttüğünü geçtiğimiz günlerde dile getirmiştik. Hatta geçtiğimiz günlerde Youtube ile yaptığı görüşmeler sonucunda WhatsApp ile işbirliğini dile getiren şirket, şimdide başta küçük işletmeler başta olmak üzere firmalar için WhatsApp Business hizmetini ücretsiz olarak hizmete sundu. Şu an için pilot olarak seçilen ülkelerde kademeli olarak gelmeye başlayan bu özellik, ileriki günlerde ülkemizde de yapılacak güncelleme ile aktif hale getirilecek. Özellikle küçük işletmeler için hayata geçirilen bu proje şirketlerin müşterilerinden aldıkları mesajlara daha hızlı yanıt vermelerini olanak sağlayarak iş ile özel hayatları içerisinde gelen mesajları ayrı çatı altında toplamaya çalışacak.

İşletme sahipleri gelecek güncelleme ile birlikte WhatsApp içerisinde bir işletme profili oluşturarak bu profil içerisine işletmenin tanıtımı, mağaza ve internet adresi, e-posta adresi gibi bilgiler yer alacak. işletmere yoğun olarak bir konu hakkında sık mesajlaşma gelmesi durumunda da otomatik yanıt verme servisi, mesajların okunma sayısı gibi önemli bilgilere sahip olacak. WhatsApp Business üzerinden gönderilen mesajlar işletme hesapları üzerinden gönderildiği belirli olacağını, zaman içerisinde bu hesaplara mavi tik adı altında onaylı hesap özelliği geleceğini belirtmek istiyoruz. Üçüncü parti yazılım indirme özelliğine gerek duymadan normal uygulama üzerinden kullanılabilecek.  Mesajlar üzerinde tüm istatiksel detaylara sahip olacak kişiler WhatsApp Business ayrıcalıklarının tüm haklarından yararlanacaklar.

  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

Reklamlar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM

Cs Go İndir

Teknolojice.com

Teknolojice.com

Teknolojice.com
www.teknolojice.com yurtdışı alışveriş fırsatlarını takip edebileceğiniz ve bununla ilgili ipuçlarını bulabileceğiniz bir sitedir. Herhangi bir ürün satışı yapılmamaktadır.. We are a participant in the Amazon Services LLC Associates Program, an affiliate advertising program designed to provide a means for us to earn fees by linking to Amazon.com, Amazon.de and affiliated sites. Amazon and the Amazon logo are trademarks of Amazon.com