Reklam Alanı
Android Uygulamaları 0

WhatsApp GIF Nasıl Gönderilir?

WhatsApp GIF Nasıl Gönderilir?

Mesajlaşma konusunda Dünya devi olan WhatsApp artık yeni getirdiği birçok özellik ile kendisinden söz ettirmeye devam ediyor. Sessiz sedasız GIF uygulamasının denemesini yaparken biranda ortaya çıkması üzerine kullanıcılarını heyecanlandırmıştır. Bunun üzerine WhasApp GIF uygulamasını artık kullanıcılarına sundu.

Dünya’nın en iyi mesajlaşma platformu olan WhatsApp sürekli yaptığı ve uygulamaya çıkardığı özellikleri ile her zaman kendisinden söz ettirmeyi başarmaktadır. Facebook tarafından satın alınan uygulama birçok güncellemesi ile yeni sezona dolu dizgin devam etmektedir.

GIF Ne Demek?

GIF açılımı ile grafik değiştirme biçimi olarak bilinmektedir. Web sayfalarında sizlere küçük animasyonlar sunan bu hizmet birçok kişi ve sayfalar tarafından özellikle kullanılmaktadır. Kalite olarak biraz düşük bir resim hizmeti sunmaktadır. Uygulama sadece 256 renk destekleme özelliğine sahiptir. Kaliteli animasyonlar üretmek için geniş görüntü çeviri dosyaları kullanılmaktadır. Sizlerde resimlerinizi bu uygulama aracılığı ile inanılmaz hale getirebilirsiniz. Dünya’da bu sektörde birçok kişi yer almaktadır. WhatsApp uygulamasından ise GIF gönderme seçeneğini artık öğrenebileceksiniz.

whatsapp

WhatsApp GIF Hizmeti

Geçtiğimiz günlerde hayatımıza giren GIF uygulaması şuan için iOS işletim sistemi tarafından desteklenmektedir. Bu özelliği kullanabilmek için telefonunuzun mağaza uygulamasından WhatsApp’ı indirmelisiniz. Daha sonrasında ise uygulamayı kurarak içeriğe erişebilirsiniz. Mesajlaşma anında sohbet bölümünde yukarıda bulunan fotoğraf, video seçenekleri arasında yer alan GIF ikonuna tıklayarak bunu kullanabilirsiniz. Android sistemlere ise kısa bir süre içerisinde gelmesi beklenmektedir.

Cüneyt Kılıç {Cüneyt Kılıç}

1982 Berlin Doğumluyum,bilgisayar ile tanışmam 1988 yılında babamın Euro PC von Schneider alması ile oldu. O zamandan bu zamana teknolojiyi sevmiş ve günlük hayatta aktif kullanan birisiyim.www.Teknolojice.com sitesini kurma amacım günlük hayat'da da severek yardımcı olduğum ve paylaştığım konuları herkes ile paylaşabilmek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.