Reklam Alanı
Teknoloji 1

WhatsApp Güncellemeyle Daha Zengin Geliyor

Dünyanın en ünlü mesajlaşma platformu olan WhatsApp ile ilgili yepyeni bir güncelleme söz konusu. WhatsApp sohbet uygulamasının yayınlanan yeni bir versiyonu (Beta versiyon) daha zengin bir kullanıcı deneyimi ortaya çıkarmak için tasarlanmış. Yeni versiyonda kullanıcıya daha fazla kişiselleştirilebilme özerklikleri verilmiş.

YAZI STİLİ DEĞİŞTİ

WhatsApp uygulamasının yayınlanan yeni beta sürümünde en dikkat çekici husus hiç kuşkusuz yazı tiplerinin değiştirilebilir olması. WhatsApp üzerinde her uygulamada bulunduğu gibi bilindiği üzre klasik bir yazı durumu söz konusu. Şuan da mevcut olan WhatsApp sürümüne yazı stilleri olarak daha özelleştirilebilir bir seçenek sunulmuş. Bu seçeneklere baktığımızda yeni beta sürümde kalın yazı ile mesaj atma veyahut italik bir şekilde mesaj atma gibi seçenekler görüyoruz.

ALTI ÇİZİLİ YAZI DA GELEBİLİR

WhatsApp uygulamasının yazı tipini v.b. değiştirmek isteyen kullanıcılar bilindiği üzre farklı uygulamalar yüklemekteydiler ve bu ek uygulamalar telefonlarda ciddi güvenlik problemlerini açığa çıkarabilmekteydiler. WhatsApp bu konu dikkata aldı ve kalın , italik yazı seçeneklerini şuan da beta sürümde deniyor. Elimize ulaşan detaylara göre altı çizili yazı yazmak ta beta sürüme eklenecek ve denenecek yeni özelliklerden olacak.

Daha fazla ilgi çekici haber için tıklayınız

Emre Bey {Emre}

“WhatsApp Güncellemeyle Daha Zengin Geliyor” üzerine 1 yorum

  1. himmet dedi ki:

    adobe reader halt etmiş açıkçası güncelleme konusunda; 6 saat içinde 3 sefer güncellendiğini gördüm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.