Reklam Alanı
WhatsApp Kamera
Android Uygulamaları 0

Whatsapp Kamerasının Arayüzü Değişti!

WhatsApp Kamerasının Arayüzü Değişti!

Bu aralar sürekli güncelleme alan WhatsApp uygulamasına bir yenilik daha ekleyerek yeni bir güncelleme daha getirdi. İlk güncellemesi beta olarak Android’e gelen güncelleme ile WhatsApp kamera arayüzünü daha modernleştirmiş gözüküyor.

Metaryal tasarıma uyumlu olan yeni kamera arayüzünde artık fotoğraf çekme düğmesi beyaz renkte.

 

Beyaz butonun sağında ön/arka kamera değiştirme solunda ise LED flash açma butonları yer alıyor. Resimi çektikten sonra ise artık yazıyı alt kısıma yazacaz.

WhatsApp Kamera Teknolojice-WhatsApp Kamera

Eski sürümde video kayıt esnasında video süresi sağ köşede dururken yeni güncelleme ile zaman ortaya alında ve video çekme tuşu da beyaz buton oldu. Ufak tefek arayüz değişikliklerde görebiliyoruz.

Kamera arayüzü değişen WhatsApp’ın yakın günlerde tamamen yayılması bekleniyor eğer beklemek istemeyip beta sürümünü kullanmak isterseniz buradan APK sürümünü indirerek yeni sürüm için tecrübe edibebilirsiniz.

WhatsApp Web Nedir?

WhatsApp Web hizmeti öncelikle Android, Windows Phone ve iOS için kullanılabilir. Şu anda uygulamanın bu hizmetinden Android, iPhone, Windows Phone 8.0 ve 8.1, Nokia S60, Nokia S40 EVO yararlanabiliyor.

WhatsApp uygulaması rehberinizdeki kişilerin aynı şekilde onlarında WhatsApp uygulaması yüklemesi ile birbiriniz ile internet üzerinden arama ve mesajlaşma yapmanıza imkan sağlayan bir uygulamadır.

Cüneyt Kılıç {Cüneyt Kılıç}

1982 Berlin Doğumluyum,bilgisayar ile tanışmam 1988 yılında babamın Euro PC von Schneider alması ile oldu. O zamandan bu zamana teknolojiyi sevmiş ve günlük hayatta aktif kullanan birisiyim.www.Teknolojice.com sitesini kurma amacım günlük hayat'da da severek yardımcı olduğum ve paylaştığım konuları herkes ile paylaşabilmek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.