WhatsApp Kullanıcılarını Çok Sevindirecek Yenilik Geliyor!

Paylaş
 
Reklamlar
Reklamlar

WhatsApp Kullanıcılarını Çok Sevindirecek Yenilik Geliyor!

Bu sabah ortaya atılan bir iddia tüm teknoloji severlerin heyecanlanmasına neden olmuş durumda. Bu haberi ülkemizde paylaşmanın gururunu yaşıyor ve yakında WhatsApp için oldukça güzel bir güncellemenin yayınlanacağını belirtiyoruz. Bu güncelleme sayesinde artık görüntülü görüşme gruplar içerisinde de yapılmaya başlanacak. Güncelleştirmenin ilk etapta sadece Android mağazaya sonrasında ise App Store içerisinde yayınlanacağı iddia ediliyor. Geçtiğimiz günlerde gelen güncelleştirme içerisine gizli olarak geldiğini ve sadece belirli kişiler tarafından denenmekte olduğu da paylaşılanlar arasında yer almakta.  Görüntülü sohbet sistemi 4 kişilik katılımcıların olduğu grup odalarında aktif hale geleceğini, ilerleyen dönemlerde bu özelliğin geliştirilerek daha işlevsel hale gelebileceğini de eklemek istiyoruz.

Yeni gelecek güncelleştirme ile beraber WhatsApp uygulamasına sticker, gif ve simge paylaşımlarının da ekleneceğini görmekteyiz. Stickerler için WhatsApp Stickers Packs Store  adındaki bir mağaza oluşturulacağını, kullanıcıların bu mağazadan istedikleri gif ya da sticker paketini indirerek mesajlaşma servisine ekleyebileceklerini görmekteyiz. Şu an için gelecek yenilikler hakkındaki ön ipuçlarının bunlar olduğunu fakat yeni birçok özelliğin daha eklenebileceğini belirtebiliriz. WhatsApp uygulaması Facebook tarafından satın alındıktan sonra birçok gelişmeye ve özelliklere sahip olduğunu söyleyebiliriz. Görüntülü gurup özelliğinin şu an için sadece deneme aşamasında olduğunu, ilk etapta beta sürecinde birkaç ülkeye açılacağını tahmin ediyoruz. Yakın bir zamanda başta ülkemiz olmak üzere tüm ülkelerde aktif hale geleceğini de belirtebiliriz.

  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

Reklamlar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM

Cs Go İndir

Teknolojice.com

Teknolojice.com

Teknolojice.com
www.teknolojice.com yurtdışı alışveriş fırsatlarını takip edebileceğiniz ve bununla ilgili ipuçlarını bulabileceğiniz bir sitedir. Herhangi bir ürün satışı yapılmamaktadır.. We are a participant in the Amazon Services LLC Associates Program, an affiliate advertising program designed to provide a means for us to earn fees by linking to Amazon.com, Amazon.de and affiliated sites. Amazon and the Amazon logo are trademarks of Amazon.com