Reklam Alanı
Teknoloji 0

WhatsApp Nasıl Yüklenir?

WhatsApp Nasıl Yüklenir?

Popüler mesajlaşma programı whatsApp’ı duymayan kalmamıştır. Mesajlaşmak artık arama yapmanın yerine geçti ve artık mesajlaşmada da yüksek ücretli SMS yerine internet aracılığı ile kullanılan uygulamalar tercih edilmeye başlandı. www.wpindir.org olarak nunlardan en popüleri olan whatsApp’ı ise en doğru şekilde yüklemek için size detaylıca anlatacağız…

whatsApp Yüklemek İçin Ne Kadar Boş Alan Gerekiyor?

İşletim sisteminiz ne olursa olsun whatsApp indirmek için telefonunuzda belirli bir miktar boş depolama alanı bulunması gerekmektedir. Yeterli olacak alan boyutu kullandığınız akıllı cihazın modeline ve telefonunuzda ki işletim sisteminin güncellik durumuna göre değişkenlik gösterecektir. İndirmek istediğiniz marketten size en uygun whatsApp sürümünün boyutunu görebilirsiniz.

Adım Adım WhatsApp’ı Telefona Kurmak

www.wpindir.org Android whatsapp indirme adımlarını takip ederek rahatlıkla uygulamanızı kurabilirsiniz. whatsApp indirdikten sonra simgesinin üzerine tıklayarak açılmasını sağlarız ve karşımıza ilk olarak whatsApp gizlilik ve şartlarını onayladığınıza dair bir sayfa çıkar. Burada onaylayarak ilerlemelisiniz. Bu adımdan sonra karşınıza telefon kodunuzu girmenizi isteyecektir.
Türkiye alan kodu olan +90 ile başlayan numaranızın geri kalan 10 haneli numaranızı girmelisiniz. Ardından telefonunuza bir SMS ile kod gelecektir. O kodu karşınıza çıkan alana girerek whatsapp telefon numaranızı onaylamış olacaksınız.
Bu adımda bittikten sonra artık sizden isim bilginizi girmenizi isteyecektir. Bu aşamayı da geçince fotoğraf eklemek isterseniz artı kısmına basarak galeriden fotoğraf seçebilir ya da o an bir fotoğraf çekip profil fotoğrafı yapabilirsiniz. Artık whatsApp ile ücretsiz mesajlaşmaya hazırsınız.

WhatsApp Bilgisayarda Nasıl Kullanılır?

Bilgisayardan da whatsApp kullanmak isteyenler için wpindir.org sitesi olarak sizlere açıklamalı şekilde anlatacağız.Bunun için web.whatsapp.com internet sitesine tıklayınız ve karşınıza gelecek olan ekranda bir kare kod bulunacak. Telefonunuzdan whatsApp uygulamasını açıp sağ üst köşede üç noktaya tıklayınız. Açılacak pencereden whatsApp web kısmına tıklayın. Kamera açılacaktır. Telefonunuzun kamerasını bilgisayarınızda ki kare koda tutun ve okutun. İşte bu kadar artık whatsApp’ı bilgisayarınızda da kullabilirsiniz.

Malker Reklam {Malker}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.