WhatsApp ve Messenger’a Büyük Rakip!

Paylaş
 
Reklamlar
Reklamlar

WhatsApp ve Messenger’a Büyük Rakip!

Online mesajlaşma uygulamları arasında yer alan WhatsApp ve Messenger kendilerine özel bir kullanıcı kitlesi edinerek her geçen gün büyüme kat etmekte idi. geçtiğimiz günlerde Amazon’un iletişim sektörüne giriş yapacağı ve insanlara sunacağı uygulama ile tüm iletişim kanallarını tek bir çatı altında toplayacağını belirtmişti. Anytime adlı uygulamanın tanıtımının yapıldığı söyleyerek kısa bir süre içerisinde mesajlaşma uygulamaları içerisinde yer alacağını ve zirvedekilere karşı büyük bir rakip olacağı belirtilmekte.

Mesajlaşma uygulaması olarak gösterilen Anytime aslında çok konsept bir şekle sahip olacak. Başta kendisine özel bir sosyal medya ağının dahi olacağını belirten yetkililer, uygulama içerisinde başta mesajlaşma olmak üzere sesli ve görüntülü arama gibi özelliklerin yanında fotoğraf ve video paylaşılabilir alan ile fotoğraf ve videolar üzerinde düzenlemelerin yapılabileceği, diğer kullanıcıların bahsedilebilecek kadar kapsamlı bir alan planladıklarını açıkladı. Ortaya atılan iddialar ibi tüm iletişim kanallarını bir arada toplayacak olan uygulamanın özelliklerini yeterli olup olmadığı, ekstre istenilen durumlar ile ilgili anket oluşturduğu gözlemlenmiştir.

Tasarlanacak uygulama öncelikle mobil alanda hizmet vereceğini söyleyerek gelişmiş bir versiyonun da masaüstü kullanıcılara uygun olarak sunulacağını da eklemek istiyoruz. Aynı zamanda uygulama üzerinden oyun oynama, çıkartma ve GIF gönderme gibi özelliklerin de bulunduğu gözlemlenmiştir. Gelişmiş özellikler sağlayacak olan bu servisin başarılı olup olmayacağı ve zirvedekilerin başarısına etki edip etmeyeceğini ileriki günlerde göreceğiz.

  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

Reklamlar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM

Cs Go İndir

Teknolojice.com

Teknolojice.com

Teknolojice.com