Reklam Alanı
Teknoloji 0

WhatsApp Yeniliğe Doymuyor !

Dünyanın en çok kullanılan sohbet uygulaması WhatsApp adeta yeniliğe doymuyor ! WhatsApp’a uçtan uca şifreleme özelliğinin dışında bazı yeni özelliklerde geliyor !

Şuan da dünya üzerindeki en fazla kullanılan sohbet uygulaması olan ve son zamanlarda yeni özelliği uçtan uca şifreleme ile adeta gönüllere taht kuran WhatsApp’a yepyeni özellikler daha ekleniyor ! Bu özelliklerden bahsedecek olursak ilk olarak ZİP özelliğini ifade edebiliriz;

WHATSAPP’TA ZİP DEVRİ !

WhatsApp üzerinde artık çok sayıda türde dosyayı görüntüleyebilir, WhatsApp üzerinden değişik formattaki dosyaları gönderebilirsiniz. Ancak hala WhatsApp üzerinden bazı türde dosyalar gönderilememekte. İşte WhatsApp yeni bir güncelleme ile bu problemi ortadan kaldırıyor. Bilindiği üzere bilgisayarlarımızda .zip uzantılı dosyalar sayesinde verilerimizi depolayabiliyor ve alandan tasarruf edebiliyoruz. İşte WhatsApp’ta da Zip aktif hale getiriliyor ! Yani bundan sonra her türdeki dosyayı ZİP haline getirerek göndermek istediğiniz kişiye gönderebilirizsiniz. Bu yeni özellik aynı zamanda depolama hususunda ve gönderme süresi hususunda da son derece faydalı olacak.

YAZILIM DÜNYASINDAN DAHA FAZLA GELİŞME İÇİN TIKLAYINIZ

Emre Bey {Emre}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.