Reklam Alanı
Teknoloji 4

Windows 10 İçin İki Dev Güncelleme Geliyor!

Windows 10 İçin İki Dev Güncelleme Geliyor!

Windows, W10 için çalışmalarını her geçen gün sürdürerek birçok alan için geliştirdiği güncellemeler ile kullanıcı odaklı değişimler meydana getirmektedir. Biliyorsunuz ki, daha önce yayınladığımız içeriklerde Microsoft tarafından yakın bir zamanda Windows 10 için detaylı bir güncelleme getirileceği konusunda bilgilendirmede bulunmuş olup tarihler ile ilgili kesin bir bilginin olmadığından bahsediyorduk. Bugün, konu ile ilgili yapılan açıklamalar sonucunda güncelleştirme tarihi yetkililer tarafından kesin olarak açıklanmış olup içeriği ile ilgili bilgileri paylaşmaktan kaçınmaktalar.

Yapılan açıklamalara göre, Windows, ilk büyük güncellemesini bir aksilik olmaması durumunda Nisan ayı gibi gerçekleştirecektir. Yapılacak güncelleme, birçok açıdan iyileştirmelerin ve düzenlemelerin yanında kullanıcıların sıklıkla kullandığı gereçler üzerinden revizeleri ele alacak. İkinci büyük güncellemenin ise daha hazırlık aşamasında olduğunu belirterek henüz detayları ve yayımlanma tarihi ile ilgili net bilgiler bulunmamaktadır. Birçok kaynaktan aldığımız tüyolara göre, Windows, ikinci büyük güncelleştirmeyi 2018 yılının ilk çeyreğinde piyasaya süreceği ile ilgilidir. 2018 Yılında bir üst versiyon Windows sürümü de çıkabilir mi soru için ise bizlerde karamsar yaklaşımlar segileyebiliyoruz.

Windows sürümleri için güncellemeler bir ilaç olarak adlandırılır. Güncellemeler ile hem donanımdan daha yüksek performanslar alınır hem de çalışma ortamında değişikliklerin yapılmasına olanak sağlamaktadır. Okuyucularımız için güncelleştirmelerini daima açık tutmalarını ve bu iki güncelleme yayımlandığı andan itibaren kesinlikle indirmeleri gerektiğini bildirmek istiyoruz. Güncelleme tarihlerinin ilkinin Nisan ayında olacağı bilgisinin ardından net gün paylaşımı yakın bir zamanda duyurulacağını da unutmamak gerekiyor

{phantaso}

“Windows 10 İçin İki Dev Güncelleme Geliyor!” üzerine 4 yorum

 1. Kerem dedi ki:

  Windows 10 için güncelleme gereksinimi olduğu daha önceden çok defa dile getirdik. Dikkate almaları gerçekten güzel

 2. Selim dedi ki:

  Biz daha Windows 10 a geçiş yapamadık :)) güncellemelere kadar yüklerim ama.

 3. Mesut dedi ki:

  Bilgisayarım kaldırsa idi mutlaka denemek istediğim bir Windows sürümü. Oldukça başarılı bir güncelleştirme ile gelecektir.

 4. Arda dedi ki:

  Güncelleme tarihini merakla bekliyorum. Windows 10, her zaman yeniliğe aç olacak şekilde tasarlandığı belirli olmaktadır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.