Reklam Alanı
Oyun 3

Windows 10 Kullanım Oranları Şaha Kalktı !

Steam üzerinden yayınlanan bir istatistik oyuncuların yeni gözde işletim sisteminin Windows 10 olduğunu gözler önüne serdi !

Dünya üzerindeki en popüler işletim sistemi olan Windows’un son sürümü Windows 10’a şu günlerde oyuncular tarafından çok büyük bil ilgi var. Bilindiği üzere oyuncular Windows 8′in, Windows 10′un çıkışına rağmen hala Windows 7 işletim sistemini kullanmaya devam etmektelerdi. Oyuncuların çoğunun Windows 7 işletim sisteminde devam etmesi Windows 10’un da beğenilmediği kanısını ortaya koyuyordu. Ancak son dönemdeki gelişmeler bu durumu değiştirdi ! Windows 10 işletim sistemi dünya üzerindeki en popüler işletim sistemi oluşunu oyuncuların gözünde kazanmayı başardı !

STEAM ORANLARI AÇIKLANDI

Steam oyuncularının %41.8 gibi yüksek bir oranının Windows 10 işletim sistemini kullandığı bilgisine ulaşıldı. Yani artık Windows 10  , Windows 7 işletim sistemini geride bırakmış durumda.

WİNDOWS 7 KULLANIM ORANLARI GİDEREK DÜŞÜYOR !

Windows 7 işletim sistemi kullanım oranlarının son dönemde giderek düşmesi son derece dikkat çekici… Bunun sebebi olarak Windows 7 kullanıcılarının Windows 10’a geçişinin bir süre için ücretsiz olması ile ilgili de olabileceği düşünülüyor.

Emre Bey {Emre}

“Windows 10 Kullanım Oranları Şaha Kalktı !” üzerine 3 yorum

  1. sezai bodur dedi ki:

    windows 10 un şaha kalkması normaldir windows 7 ye bile 10 güncellemesi var otamatik yapıyor hala öyle devam ediyormu bilemiyorum

  2. Yılmaz dedi ki:

    Windows 10 sürümü gayet güzel ve hoş görünümüyle kullanıcılarını memnun ediyor.

  3. Marsel dedi ki:

    Valla photoshop, 3ds max vs. programları crackleyip win 10’da kullanabiliyorsak hemen geçerim ama sırf bunun korkusundan geçemiyorum. Onca program yüklü pc’de. Bir de win 10 uyumluluğu yoksa her şey mahvolur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.