Reklam Alanı
Teknoloji 2

Windows 10’a geri sayım!

Ne zaman çıkacak, nasıl olacak, özellikleri nedir, tuttu mu tutacak mı? Windows 10 en iyisi mi olacak derken;Windows 10 hayatımıza girdi ve indirime sunulmasına son 3 gün kaldı.

Her kullanıcının işletim sistemlerinden beklentisi farklı olmasına rağmen,işletim sistemlerinden beklenen ortak payda güvenlik zafiyetinin olmaması, her türlü programlarla olabildiğince uyumlu çalışması, kullanım kolaylığı sunmasıdır.

Windows 10’u kullandığımız kadarı ile gayet işlevsel ve hızlı çalışıyor.Microsoft’un Internet Explorer’a veda ettiği Windows 10’da yeni tarayıcısı Edge ile hayatımızda yer alacak.Daha önce tarayıcının kod adı Spartan olarak açıklanırken.Kesin adı Edge olarak belirlenmiş durumda.

Oyuncuları sevindiren en büyük haber ise DirectX 12 oldu.AMD alt yapılı Ekran kartı sahipleri uygun fiyatları ile yüzleri gülerken geleceğe uyumluluğu ile AMD sahipleri kazanan taraf oldu.

Başlat Çubuğu!

En güzel haberi ise en sona sakladık.Başlat çubuğu!Windows 10’un en büyük en güzel haberi başlat çubuğu çünkü;Windows 8 ile birlikte veda ettiğimiz başlat çubuğu kendisini özlettirdiği gibi bilgisayarı kapatmaya çalışmak için çektiğimiz çile sona erdi.

Cüneyt Kılıç {Cüneyt Kılıç}

1982 Berlin Doğumluyum,bilgisayar ile tanışmam 1988 yılında babamın Euro PC von Schneider alması ile oldu. O zamandan bu zamana teknolojiyi sevmiş ve günlük hayatta aktif kullanan birisiyim.www.Teknolojice.com sitesini kurma amacım günlük hayat'da da severek yardımcı olduğum ve paylaştığım konuları herkes ile paylaşabilmek

“Windows 10’a geri sayım!” üzerine 2 yorum

  1. ali dedi ki:

    Bende sabirsizim bi an önce bakmak istiyorum yenilir iyidir herzamn windows bu sefer aşacak kendini

  2. ibo dedi ki:

    şu anlık kulllanmayı düşünmediğim bir sistemdir win 10. daha erken biraz bekleyelim bakalım bedava şeylerde bir eksiklik çıkar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.