Reklam Alanı
Teknoloji 1

Windows 10’a Ücretsiz Geçiş İçin Önemli Uyarı !

Windows’un son sürümü olan Windows 10’a ücretsiz geçmek isteyen Windows kullanıcıları için önemli bir hatırlatma yapıldı.

Şuan da dünya üzerindeki en sevilen PC işletim sistemi olan Windows’un son sürümü bilindiği üzere Windows 10. Son derece sevilen ve kısa zamanda ünlenen bir işletim sistemi olan Windows 10’un kullanım oranı bunlara rağmen tam olarak istenen seviyede değil. Windows 7 , Windows 8 kullanıcıları günümüzde hiç te azımsanacak kadar az değil. Microsoft tam da bu hususta bir uyarı yaptı. Bilindiği üzere Microsoft Windows 7 ve Windows 8 kullanıcılarına Windows 10 çıktıktan sonra ücretsiz bir şekilde güncelleme hakkı tanınmıştı. Bu hak hala devam ediyor ancak son tarih belirlendi !

29 TEMMUZ’DA HAK SONA ERİYOR !

Elimize ulaşan verilere göre 29 Temmuz tarihinde ücretsiz Windows 10’a yükseltme hakkı sona erecek. Yani şuan da Windows 7 ve Windows 8 kullanan teknoloji tutkunları 29 Temmuz tarihine kadar Windows 10’a geçmezlerse ücretsiz sürüm yükseltme hakları ebediyen kaybolacak.

TEKNOLOJİ GÜNDEMİNDEN DAHA FAZLA HABER İÇİN TIKLAYINIZ

Emre Bey {Emre}

“Windows 10’a Ücretsiz Geçiş İçin Önemli Uyarı !” üzerine 1 yorum

  1. Ali Baba dedi ki:

    Bence ücretli olmayacak. Artık temmuz ayından itibaren microsoft windows 8 desteğini de çekip sadece windows on kullanıma izin verecek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.