Reklam Alanı
Teknoloji 1

Windows 7 Hala Zirvede !

Bilindiği üzere günümüzde hemen hemen her evde bir bilgisayar bulunmakta. Peki dünya üzerinde şuan da en fazla kullanılan işletim sistemi hangisi?

WİNDOWS 7 HALA LİDER

Dünyanın en sevilen bilgisayar işletim sistemi olan Windows alanında liderliğini sürdürüyor. Dünyadaki tüm bilgisayarlar baz alınarak analiz edildiğinde Windows’un hangi sürümünün en fazla kullanıldığı büyük bir merak konusu olarak dikkat çekiyor. Yapılan bir araştırma ile şuan da tüm dünyada Windows 7 işletim sisteminin daha yaygın olduğu ortaya çıktı. Windows 10 ‘un son zamanlarda oyun dünyasında yani oyuncu bilgisayarları hususunda Windows 7’yi geride bıraktığı bilinen bir gerçek olsada Windows 7’nin hala dünya üzerinde zirvede yer alıyor oluşu da bir gerçek. Yapılan araştırma sonucunda Windows 7’nin ortalama %50 kullanım oranı olduğu açığa çıktı. Bu inanılmaz rakam Windows 7’nin ne kadar sevildiğini ve hala ne kadar yaygın olarak kullanıldığını gözler önüne seriyor.  Hemen ikinci sırada ise Windows 10 işletim sisteminin olduğu öğrenildi.

Emre Bey {Emre}

“Windows 7 Hala Zirvede !” üzerine 1 yorum

  1. Lrdnct dedi ki:

    W7 en iyi bilgisayar sistemidir. Kullanımı diğerlerini göre çok daha kolay. Macbook ta en ufak bir işlemi yapmak eziyete dönüşürken w7 de hemen halledilebiliyor. Yıllardır bilgisayar kullanıyorum w8 ve üstünde en ufak işler dahi soruna dönüşüyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.