Reklam Alanı
Oyun 0

WWE 2K17 ile İlgili Sürpriz Gelişme

11 Ekim 2016 tarihinde Playstation 4, Playstation 3, Xbox One ve Xbox 360 için yayınlanan WWE 2K17 ile ilgili resmi bir duyuru yapıldı. Eski ve yeni nesil oyun konsolları için yayınlanan oyunun PC sürümünün gelmemesi PC oyuncularını bir hayli üzmüştü. Bu durumu gören oyun geliştiricileri ise uzun süredir üzerinde çalıştıkları bir gelişmeyi duyurdu. WWE 2K17, 7 Şubat’ta PC için yayınlanacak.

Visual Concepts tarafından geliştirilen ve 2K Sports tarafından yayınlanan profesyonel güreş oyunu WWE 2K17, her sene üzerine koyarak ilerlemeye devam ediyor. Smackdown ve RAW’da mücadele eden tüm güreşçileri barındıran oyunda farklı oyun modları ve kategoriler bulunuyor. İsterseniz kendi karakterinizi yaratıp, güreş dünyasına hakim olabilirsiniz.

Grafik ve oynanabilirlik bakımından oldukça üst düzey bir deneyim sunan oyuna, önceden olan ama serinin devamında kaldırılan özelliklerde eklenmiş. Bu özelliklerden biri olan seyircilerin arasında dövüşme imkanı ise WWE 2K17 ile birlikte tekrardan aramıza katılıyor.

Oyunun konsol sürümleri uzun süre önce yayınlandı. PC sürümü ile ilgili gelişme bekleyen oyuncular ise uzun bir aranın ardından istedikleri haberi aldı. 2K Sports WWE 2K17’nin PC versiyonunun 7 Ocak 2017‘de yayınlanacağını resmi olarak açıkladı.

Oğuzhan Oğuzhan {Oğuzhan}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.