Reklam Alanı
Akıllı Telefon 0

X7 Ve X7 Plus Resmen Tanıtıldı !

Akıllı telefon dünyasında popülerliğini daha yukarıya taşımak isteyen Vivo, yeni akıllı telefonları X7 ve X7 Plus hususunda son derece iddialı. Üst segment cihazları ile karşımıza çıkan Vivo, gerçekleştirdiği tanıtım ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

VİVO X7 VE X7 PLUS TANITILDI !

Daha önce iki modelin de özellikleri internet ortamında sızdırılmasına rağmen Vivo tarafından gerçekleştirilen tanıtım büyük yankı buldu. Gerçekleştirilen tanıtım ile beraber sızıntılarda ifade edilen özellikler kesinleşmiş oldu. Tanıtımda açıklanan verilere göre Vivo X7 akıllı telefonunun ekranı X7 Plus’tan daha ufak olacak. Vivo X7 akıllı telefonunun ekranı 5.2 inch büyüklüğünde iken, Vivo X7 Plus akıllı telefonunun ekranı 5.7 inch büyüklüğünde…

ÖZEL ARAYÜZ

İki akıllı telefonun da Android Lolipop işletim sistemi ile geleceğini söyleyelim. Bunun yanında cihaz Vivo telefonlarına özel bir arayüze sahip olacak.

16 MP ÖN KAMERA !

Elimize ulaşan verilere göre iki akıllı telefonda da 16 MP ön kamera yer almakta ! Öte yandan X7 telefonunda 13 MP, X7 Plus akıllı telefonunda 20 MP kamera yer alıyor.

 

Emre Bey {Emre}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.