Reklam Alanı
Oyun 0

Xbox’dan Playstation’a Gönderme

Xbox’dan Playstation’a Gönderme

Xbox One, piyasaya çıkışını gerçekleştirmeden önce; satın alınan fiziki disk oyunlarının daha sonradan ikinci bir el tarafından asla satın alınamayacağının duyurusunu yapmıştı. Bu duyuru ile endişe hallerine giren oyuncular, politikanın izlenmemesi üzerine geri bildirimler yaparak düşüncelerin dile getirmişlerdi. Zira eğer bu politika izlenmiş olsaydı şimdiki Xbox sahiplerinin ikinci el oyun alma şansları diye bir durum söz konusu olmaktan çıkacaktı ve bir oyun satın almak oyuncuya oldukça pahalıya patlayacaktı. İşte bu duyurunun yapıldığı dönemler de ise PS cephesinden Xbox’un yapmış olduğu duyuruya ağır bir gönderme gelerek; 20 saniye sürelik bir video paylaşıldı. Video da PS platformundaki oyun alışveriş ağının nasıl işlendiğini anlatan ekip, adeta Xbox’a savaşın ilk ateşlerini orada sıkmıştı.

Bu habere paralel olarak ise Xbox cephesi de uzun bir aradan sonra böyle bir atılım yaparak, yeni sistemleri olan ve haberini de vermiş olduğumuz ‘’uyumluluk modu’’ sisteminin reklamında, Xbox platformları arasındaki kolay oyun paylaşımının reklamını yaparak PS platformuna karşı bir gönderme yaptı ve aşağıda ki videoyu yayımladı.

Cüneyt Kılıç {Cüneyt Kılıç}

1982 Berlin Doğumluyum,bilgisayar ile tanışmam 1988 yılında babamın Euro PC von Schneider alması ile oldu. O zamandan bu zamana teknolojiyi sevmiş ve günlük hayatta aktif kullanan birisiyim.www.Teknolojice.com sitesini kurma amacım günlük hayat'da da severek yardımcı olduğum ve paylaştığım konuları herkes ile paylaşabilmek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.