Reklam Alanı
Oyun 0

Xcom 2’nin DLC Paketi Çıkış Yaptı

Yayıncılığını 2K Games‘in yaptığı, Firaxis Games tarafından geliştirilen Xcom 2, taktiksel bir aksiyon oyunudur. 5 Şubat 2016 tarihinde piyasaya çıkış yapan oyunun ilk DLC paketi bugün yayınlandı.

Çok farklı bir oyun tarzına sahip olan oyundaki amacımız; çeşitli stratejiler geliştirerek düşman kuvvetlerini öldürmek ve görevi tamamlamak. Belirli bir düzene ve hikayeye sahip olan Xcom 2‘de sıra tabanlı strateji oyunu mantığı bulunmakta. Yani karakterleri belirli sıraya göre hareket ettiriyoruz.

Oyun ilk çıktığında kasma sorunları vardı. Oyuncuların eleştirilerini dikkate alan geliştirici firma, oyuna bir güncelleme getirdi ve sorunları tamamen çözdü. Şimdide yeni geliştirdiği DLC paketini kullanıcılarına açıyor. Anarchy’s Childeren adıyla piyasaya çıkış yapan DLC paketi maalesef ücretsiz erişime açık değil. Bu DLC paketine 5 dolar verip, sahip olabilirsiniz.

DLC paketiyle birlikte oyuna yeni zırhlar, saç şekilleri, kıyafetler ve silahlar ekleniyor. Oyundaki çeşitliliği arttırmak için birebir olan bu paketi denemenizi öneririm. Ayrıca multiplayer modundaki çeşitliliğin arttığını da söyleyebiliriz. Oyuncuların sıkıldığını fark eden Firaxis Games, bu DLC paketiyle birlikte oyuncuları monotonluktan kurtaracak.

Oğuzhan Oğuzhan {Oğuzhan}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.