Reklam Alanı
Xiaomi 1

Xiaomi De Akıllı Saat Üretiyor !

Son zamanlarda adından akıllı telefon piyasasında bolca söz ettiren bir marka olan Xiaomi’nin de akıllı saat üreteceği öğrenildi. Xiaomi de de akıllı saat üretimi için kolları sıvadı !

XİAOMİ’DEN AKILLI SAAT GELİYOR !

Bilindiği üzere günümüzde giyilebilir teknoloji yeni bir akım ve birçok akıllı telefon üretici şirket bu akım kervanına katılmış durumda. Bu şirketlerden birisi de Xiaomi oldu ! Xiaomi son zamanlarda akıllı telefon pazarında kanıksadığı fiyat politikası, ürettiği ürünler ile adından söz ettirmeyi başarmıştı. Xiaomi kısa bir zamanda adını duyuran bir marka haline gelirken şimdi de akıllı saat alanında akıllı telefon alanında yakalamış olduğu ivmeyi yakalamak istiyor. Giyilebilir teknolojiler hususunda yoğun atılımlar içerisinde olan Xiaomi’den akıllı saat geliyor !

Daha önce iki adet akıllı bileklik modeli ile karşımıza çıkan Xiaomi, şimdi de akıllı saati ile adından söz ettirmek istiyor. Şirketin kurucusu tarafından akıllı saat ile ilgili çalışmalar yapıldığı doğrulandı ancak yeni akıllı saatin ismi ve özellikleri ile ilgili herhangi bir bilgi verilmedi.

XİAOMİ’DEN DAHA FAZLA YENİLİK İÇİN TIKLAYINIZ

Emre Bey {Emre}

“Xiaomi De Akıllı Saat Üretiyor !” üzerine 1 yorum

  1. Hakan dedi ki:

    Akıllı saat piyasasında artık yeni markalarda giriş yapıyor bence bu iyi bir şey daha fazla model olacak belki bir nebze daha uygun fiyatlı akıllı saatler piyasaya girmiş olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.