Reklam Alanı
Xiaomi 2

Xiaomi Drone Üretecek !

Akıllı telefon dünyasının parlayan yıldızlarından birisi haline gelen Xiaomi şimdi de Drone işine giriyor !

Bilindiği üzere akıllı telefon dünyası şuan da teknoloji şirketlerinin en dikkat ettiği, en fazla atılım yapıp faaliyet gösterdiği alan. Akıllı telefonlar teknoloji dünyasının yeni gözbebeği olurken bu durum akıllı giyilebilir cihazlar, akıllı sanal gerçeklik gözlükleri, drone cihazları ile önümüzdeki süreçte değişkenlik gösterebilir. Bu yüzden dolayı akıllı telefon alanındaki ünlü şirketler gözlerini farklı alanlara çevirmiş durumdalar. Bu şirketlerden birisi de son dönemde Xiaomi…

XİAOMİ DRONE ÜRETECEK !

Akıllı telefon alanında son derece başarılı olan ve başarılarını önümüzdeki süreçtede yapmış olduğu atılımlar sayesinde taşıyabilecek gibi gözüken Xiaomi, bu kez de drone alanına yönelmiş durumda. Drone teknolojisini çok önemli bir teknoloji olarak gören ünlü şirket artık Drone cihazları üretmek ve bu Drone cihazları sayesinde büyük gelirelr elde etmek istiyor. Xiaomi’nin formülü ise yine aynı; Diğer şirketlere göre daha hesaplı Drone cihazları satmak !

XİAOMİ ŞİRKETİNDEN DAHA FAZLA GELİŞME İÇİN TIKLAYINIZ

Emre Bey {Emre}

“Xiaomi Drone Üretecek !” üzerine 2 yorum

  1. serhat dedi ki:

    madein china bu işlerde çıtayı iyice yükseltti dronlar son zamanlarda her kesimde kullanılmaya başlandı adam balık avlamak için bile dron kullanıyor.

  2. Fikri dedi ki:

    Xiaominin akıllı telefonunu biliyorum hatta birçok dünyaca ünlü akıllı telefondan daha iyiydi. Drone sektörüne de girmesi şirketin başarısının bir göstergesidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.