Reklam Alanı
Xiaomi 0

Xiaomi Mi Max Özellikleri Sızdırıldı

Xiaomi Mi Max telefonu özellikleri sızdırıldı ! 

Son zamanlarda yükselen akıllı telefon markalarından birisi olan Xiaomi’nin yeni bir akıllı telefon üzerinde daha çalıştığı öğrenildi. Xiaomi’nin üzerinde çalıştığı akıllı telefonun ismi Xiaomi Mi Max. Yeni Xiaomi Mi Max akıllı telefonunun ne gibi özelliklere sahip olduğu az çok belli olmuş durumda. Ürün ile ilgili elimize ulaşan sızıntılara hemen sizlerle paylaşalım;

XİAOMİ Mİ MAX ÖZELLİKLERİ

Yükselen marka Xiaomi’nin yeni telefonu Xiaomi Mi Max’in ekranının 6.4 inch boyutunda olduğu bilgisine ulaşıldı. Xiaomi Mi Max devasa bir ekrana sahip olmasının yanında aynı zamanda full HD ekran çözünürlüğü de sunarak bu bağlamda da dikkat çekiyor. Devasa akıllı telefon Snapdragon 650 ile çalışmakta. Cihazın arka kamerası 16 MP çözünürlüğündeyken ön kamerasının çözünürlüğü ise 5 MP şeklinde. Ürünün batarya özellikleri ise 4000 mAh olarak ifade edilebilir.

İKİ FARKLI SEÇENEK !

Xiaomi Mi Max modeli iki farklı seçenek ile karşımıza çıkacak. Modelin bir versiyonunun 2 GB RAM ve 16 GB dahili depolama hafızası içereceği, diğer versiyonunun ise 3 GB RAM ve 32 GB dahili depolama hafızası içereceği öğrenildi.

XİAOMİ’DEN DAHA FAZLA HABER İÇİN TIKLAYINIZ

Emre Bey {Emre}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.