Reklam Alanı
Akıllı Saat 0

Xiaomi Redmi Note 4X Rengârenk Fiyatlarla Karışımızda

Xiaomi Redmi Note 4X Rengârenk Fiyatlarla Karışımızda

Bildiğiniz üzere teknoloji dünyasında her yıl onlarca farklı telefon katılıyor. Aynı zamanda özel günlerde de kullanıcılar artık birbirlerine sevgilerini göstermek için teknolojik hediyeler alıyorlar. Firmalar da bu durumun gayet açık bir şekilde farkındalar ve dikkat çekerek bu farkındalığı iyi değerlendirmek istiyorlar. Sevgililer gününü boş geçmek istemeyen ve bunu da iyi bir fırsata çevirmek isteyen Xiaomi firması Redmi Note 4X akıllı telefonunu birçok farklı renkte kullanıcılara sundu.

Özellikle Kadınlar Renkli Seviyor

Piyasaya giren akıllı telefonların birçoğu beyaz ve siyah ya da metalik gri tarzı renklerde çıkıyor. Ancak kullanıcılar farklı renk seçeneği sunan telefonları da bir hayli ilgi çekici buluyor. Özellikle kadın kullanıcılar pembe, sarı, mercan mavisi gibi daha farklı ve daha tatlı görünüme sahip akıllı telefonları sırf renklerinden dolayı dahi tercih edebiliyor. Xiaomi Redmi Note 4X akıllı telefon da bu nokta da kullanıcılara 5 farklı renk seçeneği sunuyor.

14 Şubatta Satışa Çıkacak!

Demiştik ya sevgililer gününü de boş geçmek istemeyen Xiaomi firması, Xiaomi Redmi Note 4X akıllı telefonunun fiyatını sevgililer gününden birkaç gün önce açıkladı. Xiaomi Redmi Note 4X fiyatı ise 999 yuan olarak belirlendi. Yani buda 145 Amerikan Doları yapıyor. Aynı zamanda Xiaomi Redmi Note 4X satışa 14 Şubat sabah saat 10.00 saatinde çıktı. Buda sevgililer gününü güzel geçirmek ve sevdiğine hediye almak isteyenler için güzel bir fırsat olarak karşılarına çıkacak.

Aynı zamanda Xiaomi Redmi Note 4X Hatsune Miku versiyonu da ortalama olarak 190 Amerikan Doları gibi bir ücrete sahip bir şekilde satışa sunulacağı duyuruldu.

 

Cüneyt Kılıç {Cüneyt Kılıç}

1982 Berlin Doğumluyum,bilgisayar ile tanışmam 1988 yılında babamın Euro PC von Schneider alması ile oldu. O zamandan bu zamana teknolojiyi sevmiş ve günlük hayatta aktif kullanan birisiyim.www.Teknolojice.com sitesini kurma amacım günlük hayat'da da severek yardımcı olduğum ve paylaştığım konuları herkes ile paylaşabilmek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.