Reklam Alanı
Akıllı Telefon 0

Xiaomi Redmi Pro 2 Özellikleri Sızdırıldı!

Xiaomi Redmi Pro 2 Özellikleri Sızdırıldı!

Xiaomi bildiğiniz üzere özellikle Çin pazarında büyük bir alan kaplayan teknoloji firmaları arasında yer alıyor. Xiaomi Redmi Pro 2 özellikleri ve satılacağı fiyatta Çin sosyal medya siteleri tarafından sızıntı olarak paylaşıldı.

Weibo tarafından sızdırılan haberde Xiaomi Redmi Pro 2 akıllı telefonu 2 farklı versiyon olarak kullanıcıların karşısına çıkacak. Bunlardan bir tanesi normal sürüm olacak ve 4 GB RAM ile 64 GB depolama alanı barındıracak. Diğeri ise Xiaomi Redmi Pro 2 Premium diye isimlendiriliyor ve 6 GB RAM ile 128 GB depolama alanı ile birlikte sunulacak.

Xiaomi Redmi Pro 2 Özellikleri

Xiaomi Redmi Pro 2’nin donanım tarafında ki özelliklerine bakacak olursak telefon 5.5 inç bir OLED ekran ile birlikte gelecek. İşlemci tarafında ise eski modelde olmayan bir işlemci olan Snapdragon 66x serisinin bir modeli olacağı söyleniyor. GPU ve diğer özellikleri bakımından elbette tam bir detaylı açıklama yok. Bu sadece sızan bilgilerden oluşuyor. Ancak sızan bilgiler arasında Xiaomi Redmi Pro 2 bataryası da oldukça büyük olarak 4500 mAh büyüklüğünde olacağı söyleniyor. Eğer bu büyüklükte bir batarya ile gelirse oldukça dikkat çekecektir.

Xiaomi Redmi Pro 2 Fiyatı

Xiaomi Redmi Pro 2 modelinin iki versiyonu da aynı anda satışa sunulacak. Bunlardan normal modeli olan Xiaomi Redmi Pro 2, 4 GB RAM ve 64 GB depolama alanı olan cihaz 230 dolar, diğeri olan yani Xiaomi Redmi Pro 2 Premium 6 GB RAM ve 128 GB depolama alanı olan modeli ise 260 dolara satışa sunulması bekleniyor.
Henüz bu çıkan iddialara karşı Xiaomi firması tarafından yalanlama veya doğrulama gibi bir açıklama gelmemiş olması, sızıntının doğruluk payını arttırıyor.

 

Cüneyt Kılıç {Cüneyt Kılıç}

1982 Berlin Doğumluyum,bilgisayar ile tanışmam 1988 yılında babamın Euro PC von Schneider alması ile oldu. O zamandan bu zamana teknolojiyi sevmiş ve günlük hayatta aktif kullanan birisiyim.www.Teknolojice.com sitesini kurma amacım günlük hayat'da da severek yardımcı olduğum ve paylaştığım konuları herkes ile paylaşabilmek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.