Reklam Alanı
Reklam Alanı
Xiaomi 1

Xiaomi’den Dev Ekrana Sahip Akıllı Telefon !

Günümüzün sevilen markalarından birisi olmayı başaran Xiaomi büyük oynuyor ! Xiaomi şirketinin dev ekrana sahip yeni bir akıllı telefonunu tanıtacağı ortaya çıktı. Tanıtılması beklenen cihazın ne gibi özellikler içereceği de aşağı yukarı belli oldu.

XİAOMİ MAX ÖZELLİKLERİ

Öncelikle Xiaomi Max akıllı telefonunun dev bir ekrana sahip olduğunu ifade edelim. Üründe tamı tamına 6.4 inch büyüklüğünde bir ekran camı söz konusu ve bu ekran ile hiç şüphesiz Xiaomi tablete rakip olabilecek düzeyde bir akıllı telefon üretiyor. Cihazın dev bir ekranının olması büyük bir bataryasının bulunmasını da zorunlu bir hale getirdiğinden Xiaomi bu konuda bir ilki başararak tamı tamına 5000 mAh bataryası ile kullanıcıların şarj problemine deva olmayı amaçlıyor !

RAM VE DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ

Xiaomi MAX modelinin sahip olduğu RAM ve depolama alanı özellikleri de kullanıcılarını tatmin edecek düzeyde; Xiaomi MAX modelinde 4 GB RAM ve bunun yanında 32 GB dahili depolama alanı söz konusu.

TELEFON DÜNYASINDAN DAHA FAZLA HABER İÇİN TIKLAYINIZ

Emre Bey {Emre}

“Xiaomi’den Dev Ekrana Sahip Akıllı Telefon !” üzerine 1 yorum

  1. behsat1 dedi ki:

    anladığım kadarı ile asıl amac tablet olayını ortadan kaldırmak çünkü telefon görüntüsü ufak kalıyor tablette heryere sığmıyor ortasını bulmaya çalışıyorlar bence

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.