Reklam Alanı
Haberler 0

Yahoo Mail Uygulamasına Önemli Güncelleme!

Yahoo Mail Uygulamasına Önemli Güncelleme!

Yahoo, bünyesinde bulunan mail servisi olan Yahoo Mail bugün itibari ile büyük bir özelliğe kavuştu. Uzun süredir firmadan istenilen özellik, ekipler tarafından dikkate alınarak değerlendirme programı içerisine dahil edildiği açıklanmıştı. Bu saba gelen güncelleme birçok kişinin Yahoo Mail kullanmasına teşvik edecek gibi görünüyor.

Yahoo Mail’e sadece kendi bünyelerinde oluşturulan mailler ile giriş yapılabiliyordu. Günümüzde insanlar farklı amaçlar ve görüşmeler için birden çok mail servisi kullanmak zorunda kalabiliyorlar. Her birine ayrı ayrı giriş yapmak tam bir işkence gibi görünüyordu. Bu soruna bir çözüm getirebilmek üzere toplanan Yahoo geliştiricileri sistemlerinde yaptıkları önemli bir güncelleme ile artık tüm mail uzantıları ile sistemlerine giriş yapabilme özelliği getirdi.

Daha önceden de uygulanabilen bu yöntem gereksiz birçok işlem yapılması durumunda aktif edilebiliyordu. Arayüz üzerinde yapılan birçok değişiklik mail yönetimini oldukça basitleştirmiş görünüyor. Mail sistemini bütünü ile değiştiren Yahoo, birçok özelleştirilebilir seçenek ile e-posta yönetimini daha kullanılabilir hale getirmiş gibi görünüyor. İstenmeyen kullanıcılardan mail almama, spam mail kontrolü ve daha birçok gelişmiş özellik bugün itibari ile yayına sürüldü.

Arama motorları üzerinde de birden fazla değişiklik meydana getiren Yahoo, aramaların daha etkili sonuçlar verebilmesi için algoritmalarında değişiklikler meydana getirdi. yenilen birçok özelliğe erişmek isteyen kullanıcılar İOS ve Android üzerinden sahip oldukları uygulamaları güncellemeleri gerektiğini hatırlatmak istiyoruz.

{phantaso}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.