Reklam Alanı
Reza Zarrab
Teknoloji 2

Yapay Penis Mucizesi Hayata Döndürdü !

Günümüzde cinsel sağlık problemleri ile ilgili ciddi bilimsel araştırmalar yapılmakta. Yapılan araştırmalar hususunda cinsel sağlık problemlerinin son bulabilmesi açısından en önemli buluşlardan birisi hiç kuşkusuzki yapay penis. Yapay penis sayesinde hayatın son derece doğal bir evresi olan cinselliği yaşayamayan kişiler cinselliği yaşayabiliyorlar. Bunlardan en büyük örnek ise geçtiğimiz günlerde mutluluğunu ifade eden Muhammed Abad ile ilgili.

CİNSELLİK ONUN İÇİN İMKANSIZDI

43 yaşındaki Muhammed Abad, 18 yaşında geçirmiş olduğu bir trafik kazası nedeniyle penisinin fonksiyonunu kaybetti. 18 yaşına kadar da bir ilişkiye girmemiş olan Muhammed Abad’ın cinsel hayatı başlamadan sona ermişti. Bilim ve teknoloji Muhammed Abad’ın büyük problemine çare bulmayı başardı. 43 yaşındaki isim Muhammed Abad bilim adamları tarafından geliştirilen yapay penis sayesinde cinsel deneyimini yaşadı.

UMUT AŞILAYABİLİR !

Cinsel sağlık problemleri nedeniyle günümüzde oldukça fazla sayıda insan hayata küskün yaşamaktadır. Cinsellik yaşayamayan hastalar bu yüzden evlilik birliğini bile kurmakta çok zorlanmaktadırlar. Bilim ve teknoloji alanından yapılan bu atılımların daha fazla sayıda hastaya deva olacağını düşünüyoruz.

DAHA FAZLAİLGİNÇ HABERE ERİŞMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Emre Bey {Emre}

“Yapay Penis Mucizesi Hayata Döndürdü !” üzerine 2 yorum

  1. yılmaz dedi ki:

    gata da görev yapan mustafa şengezer isimli profesör de teknolojik değil ama biolojik versiyonunu yapmış.

  2. cahit dedi ki:

    teknolojiyi akıllı faydalı işlerde kullanmak son derece olumlu sonuclara yelken acıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.