Reklam Alanı
Nokia 0

Yeni 3310 Çıkış Tarihi ve Fiyatı Resmen Açıklandı!

Yeni 3310 Çıkış Tarihi ve Fiyatı Resmen Açıklandı!

Uzun bir süredir teknoloji gündeminde yer alan Nokia’nın efsane telefonu 3310 ile ilgili detaylar sonunda belli oldu. Şirket için bir umut kaynağı olarak gösterilen cihaz, kaybedilen kitlelerin yeniden kazanılmasını sağlayacak gibi görünüyor. Özellikleri ile birçok kişinin tepkisini çeken firma, günlük kullanıma uygun bir tasarım çıkarmak istediklerini dile getirmişti. Son gelen bilgilere göre 3310 2 farklı fiyat ile satışa sunulacak.

Cihazın en sevilmeyen özelliği 2G destekli olması idi. Avrupa’da satışa çıkacak 2G modeller 49 Euro gibi bir satış etiketine sahip olacak. Günümüzde birçok ülkenin 2G desteğini kaldırması ile 3G destekli 3310’ların da üretileceğini bildiren yetkililer, bu modelin satış fiyatının ise 99 Euro olarak belirlendiğini görüyoruz.

Konu başlığında satış tarihinin netleştiği ile ilgili bir ibare bulunmakta. Birçok kişinin heyecanlanmasına neden olan tarih karmaşası sürekli Nokia tarafından değiştiriliyor. Şuan ön görülen tarih 10 Mayıs olduğunu söylesek de bu tarihin öne ya da ileriye çekilebileceğini hatırlatmak istiyoruz. Nisan ayına kadar elindeki tüm stokların aracı firmalar ile dağıtılacağını dile getiren Nokia, dağıtımda meydana gelmesi ön görülen tüm olumsuzluklar için çalıştıklarını dile getirdi.

Efsane telefon sadece belirli ülkelerde satışa sunulacağını hatırlatmak istiyoruz. Türkiye’nin de içinde bulunduğu ülkelerde en az 150 milyon gibi bir satış hacmin planlandığını söyleyebiliriz. Telefon hakkında yüzlerce olumsuz yorum bulunmasına rağmen tam bir konuşma ve bekleme süresi sunması şirketler tarafından değerlendirilmeye alınır gibi görünüyor.

{phantaso}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.