Reklam Alanı
Haberler 0

Yeni ‘Android O’ ile Gelmesi Beklenen Özellikler

Yeni ‘Android O’ ile Gelmesi Beklenen Özellikler

Yakın bir zamanda gelmesi planlanan yeni Android sürümü “O” geliştirilen birçok özelliği ile kullanıcıların dikkatini üzerine çekecek gibi görünüyor. Birçok telefon modeli için üst düzey performans sağlamasını planlanan O için gelmesi muhtemel özellikleri sizler için araştırdık.

Yeni Bildirim Ekranı

Yeni işletim sistemi “O” kullanıcıların alışık olmadığı bir bildirim ekranı ile gelecek. Bildirimleri kontrol altına alabilmek ve hızlıca ulaşabilmeleri adına oldukça kullanışlı bir bildirim ekranı gelebileceğini belirtmek istiyoruz.

Arka Plan Etkinliklerini Kısıtlanması

Yeni işletim sistemi, batarya konusunda güç tüketimlerini azaltmak adına arka planda iyileştirmeler sunacak. Arka plandaki  uygulamaların kontrolü hem pil tüketiminde hem de cihazda meydana gelebilecek donma sorunlarını ortadan kaldıracak gibi görünüyor.

Ses Güçlendirmeleri

Uygulamalarda meydana gelen ses sorunları, kullanıcılar tarafından şikayet edilen önemli sorunlar arasında yer almaktadır. yeni güncelleme, kullanıcıların gerek mikrofon, gerek ise ses özelliklerinde büyük değişimler sunacak.

İş Dünyası İçin Kurumsal Özellikler

Google, Android sisteminin bugüne gelmesinde daima bireysel kullanıcıların büyük bir paya sahip olduğunu belirtiyor. Bireysel kullanıcılardan ziyade iş dünyasınında ilgisini çekmek isteyen Google ekipleri görüşme platformları olan Meet ve Chat uygulaması için büyük yenilikler getireceği belirtiliyor. İş dünyasının sıklıkla kullandığı Apple büyük ara önde olsa da taht bir kere sallandı mı Apple yer bir olacak gibi görünmekte

Bu gelişmeler sadece tahminler sonucu belirtilmiştir. Kesin ve etkili değişimler, kısa bir süre sonra resmi bağlantısı açıklanacak olan “O” sistemi için genel açıklamalar tanıtım ile ilan edilecektir.

{phantaso}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.