Yeni Apple TV için Kötü haber

Paylaş
 
Google Reklamıdır

Öncelikle Apple TV hakkında bilgi sahibi olmayanlar için yüzeysel olarak bilgi vermek istiyorum.

Apple TV ipad ve telefonunuzun ekranını televizyon ile paylaşma imkânı sunan bir tür teknoloji cihazıdır. Tabiki de sadece bunla sınırlı değil, Apple TV televizyon ile senkronizasyon edildikten sonra Apple TV aracılığı ile film ve müzik kiralama, satın alma; anlaşmalı olan kanalları takip etme fırsatını (NBA TV, WWE TV vb…) yakalıyoruz.

Bu özellikleri artık evlerimizde ki akıllı televizyonlar ile de sağlayabildiğimiz için Apple TV beklenenleri veremedi ve herkes 4. Nesil Apple TV’yi daha iyi özellikler eşliğinde beklemeye başladı. Yeni Apple TV’nin Siri uyumlu olacağı ve App Store desteği ile gelecek olması bekleyenleri daha da heyecanlandırdı.

Teknolojice-AppleTv

Ancak bu beklentileri düşürecek kötü bir haber yakın zamanda New York Times tarafından duyuruldu. Bu sene 8 ve 12 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek olan Apple tarafından düzenlenen WWDC 2015 etkinliğinde en çok tanıtılması beklenen Apple TV etkinlik listesinden çıkarılmış durumda, bu haber ile kullanıcıların aklına soru işaretleri takılırken Apple tarafından donanımsal bir sıkıntı olduğu haberi duyuruldu. Bu durum ister istemez hem etkinlik için hem de Apple TV için can sıkıcı bir haber oldu diyebiliriz.

Çıkan diğer haberlere göre 1 ay içerisinde bu donanımsal sorunun giderileceği bildirilirken, cihazın tanıtımının ise Apple’nin düzenlediği diğer etkinlikte duyurulması bekleniyor; bu etkinlik ise yeni iPhone’larında tanıtılması beklenen Eylül ayında gerçekleşecek.

Google Reklamıdır

Bu yazı 2668 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir adet yorum var.

  1. bestekno dedi ki:

    ah apple ah, nie hatalar ve sorunlar yaparsınki senin gibi kalite birde

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

1982 Berlin Doğumluyum,bilgisayar ile tanışmam 1988 yılında babamın Euro PC von Schneider alması ile oldu. O zamandan bu zamana teknolojiyi sevmiş ve günlük hayatta aktif kullanan
Facebookta bizi bulun
Google Reklamıdır
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
tercüme
oyunlar
bayan deri mont
Cs Go İndir
Renkli Top Oyunları
Araba Oyunları
Dedektör
Teknoloji Haberleri