Reklam Alanı
Akıllı Telefon 2

Yeni Huawei Honor 8 Ağustos’ta Tanıtılacak

Huawei firmasının daha iki ay önce tanıtmış olduğu Honor 7’nin çıkışının ardından henüz kısa bir zaman geçmesine rağmen şirket, yeni Huawei Honor akıllı cihazını 8 Ağustos’ta tanıtacağını bir fotoğraf ile duyurdu.

 

Paylaşılan görselde ‘’yeni Huawei Honor cihazının harika özelliklere sahip olacağını ve tasarımıyla da göz dolduracağı’’ ifadeleri yer alırken, bunlar dışında başka bilgilere yer verilmedi.

 

Şirket yeni cihazı adına pek fazla bilgi vermemesine karşın zaten yeni Huawei Honor 8 ile ilgili olan görseller internet ortamına düşmüştü. İnternet ortamında yer alan bu görseller sayesinde cihazın ekranının neredeyse kenarsız bir biçimde sunulacağını ve bambaşka bir kamera sistemi ile geleceğini görürken, sızıntı haberler sayesinde de cihazın parmak izi okuyucusu ile geleceğini öğrenmiştik.

 

Şimdi yeni gelen sızıntı haberleri eşliğinde; Huawei Honor 8 içerisinde Kirin yonga setinin kullanılacağı ve EMUI tabanlı Android Lollipop işletim sistemine sahip olacağı bilgileri sunuldu. Elbette henüz iddia niteliğini taşıyan bu bilgiler yaklaşık bir hafta içerisinde doğru olduğunu veya yanlış olduğunu gösterecektir.

Cüneyt Kılıç {Cüneyt Kılıç}

1982 Berlin Doğumluyum,bilgisayar ile tanışmam 1988 yılında babamın Euro PC von Schneider alması ile oldu. O zamandan bu zamana teknolojiyi sevmiş ve günlük hayatta aktif kullanan birisiyim.www.Teknolojice.com sitesini kurma amacım günlük hayat'da da severek yardımcı olduğum ve paylaştığım konuları herkes ile paylaşabilmek

“Yeni Huawei Honor 8 Ağustos’ta Tanıtılacak” üzerine 2 yorum

  1. ediz dedi ki:

    Huawei akıllı telefon konusunda büyük atılım yaptı. Yalnız telefonlarındaki sar değerlerine dikkat etmek lazım.

  2. Bilal Can dedi ki:

    yeni bir telefon daha geliyor huaweiden demek. özellikleri nasıl olacak merak etmekteyim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.