Reklam Alanı
Akıllı Telefon 2

Yeni iPhone’ların RAM Kapasitesi Üzdü

Apple cephesinden yeni iPhone 6S ve 6S Plus ile ilgili RAM konusunda herhangi bir açıklama yapılmasa da, iki üç aylık süre zarfı içerisinde gelen tüm söylentiler, yeni Apple cihazlarının 2 GB RAM bulduracağı yönündeydi. Bu haber, performans tutkunlarının bir nevi gönlünü fethetti. Japon asıllı bir blogger, yeni iPhone cihazları ile ilgili paylaşmış olduğu görsel ile bu heyecanlı bekleyişi tamamen hayal kırıklığına çevirdi. Bloggerın, sayfasında paylaştığı görsel; iPhone 6S‘in 1 GB RAM’e sahip olacağını gösteriyor.

Paylaşılan görsel üzerinde ciddi bir photoshop işleminin yapıldığı düşünülüyor. Cihazın beklenen özellikleri görsel üzerinde yer alsa da RAM konusundaki bir değişikliğin yapılabileceği muhtemel. Diğer bir ihtimal ise; cihazın prototip versiyonuna ait olan bir Geekbench 3 testi olarak düşünülüyor.

Özellikle iPhone fanatiği olan kullanıcılarının, 2 GB RAM boyutuna kendilerini şartlamış olmalarından dolayı bu haber üzücü olacaktır. Elbette Apple firması ile yakın olan birçok isim, bizlere cihazlarda 2 GB RAM kullanılacağını bildirmişti. Tavsiyemiz RAM konusundaki bilgiler kesinleşinceye kadar, herhangi bir ümitsizliğe kapılmamak.

Cüneyt Kılıç {Cüneyt Kılıç}

1982 Berlin Doğumluyum,bilgisayar ile tanışmam 1988 yılında babamın Euro PC von Schneider alması ile oldu. O zamandan bu zamana teknolojiyi sevmiş ve günlük hayatta aktif kullanan birisiyim.www.Teknolojice.com sitesini kurma amacım günlük hayat'da da severek yardımcı olduğum ve paylaştığım konuları herkes ile paylaşabilmek

“Yeni iPhone’ların RAM Kapasitesi Üzdü” üzerine 2 yorum

  1. yaşar dedi ki:

    Bence bu işte bir yanlışlık var. O derece düşük olamaz ram kapasitesi

  2. harun dedi ki:

    rap kapasitesi telefonlar içinde çok önemli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.