Reklam Alanı
Nokia 3

Yeni Nokia 3310 İçin Detaylar Belli Oldu!

Yeni Nokia 3310 İçin Detaylar Belli Oldu!

Başlangıçta herkesin şaka sandığı, gündeme gelmesi ile birçok şakaların yapıldığı Nokia 3310 efsanesi için artık geri sayımlar başladı. Nokia, dünya üzerinde büyük bir fırtına estiren ve halen en çok satan unvanını elinde bulundurarak telefon modeli olan 3310, tekrardan gün yüzüne çıkarak yeniden piyasalar içerisinde olmaya hazırlanıyor.

Nokia 3310’un bu kadar geniş bir coğrafya içerisinde bu kadar çok tutulup yüksek satış adedine ulaşmasındaki en büyük etken ise dönemin ihtiyaçlarını karşılayabilecek özellikler ile satışa sunulmasından kaynaklanmakta idi. Ayrıca birçok efsaneye konu olan sağlamlığı halen dilden dile dolaşmakta olup çocuklara anlatılmaktadır. Yeni tasarımın nasıl olacağı, işletim sisteminin sistemi ile ilgili bilgilere gelecek olursak;

Bu pazar NWC 20107 organizasyonu ile teknoloji severler ile bir araya gelecek olan Nokia 3310 ile ilgili birçok yorum bulunmaktadır. Öncelikle kesin olarak paylaşılan bilgileri paylaşmak gerekir ise; yeni model 3310 Android işletim sistemi ile satışa sunulacaktır. Ne kadar da Android olsa da tam anlamı ile bir akıllı cihaz özelliklerine sahip olamayacak olup geçmişine bağlı olacak şekilde tasarlanacağını belirtmek istiyoruz. Uzun zamandır tuşlu telefon kullanmayı özleyenler için ideal olacak olan 3310, hem LED ekranı ile dokunmatik, hemde eski tasarımında yer alan tuş takımları ile satışa çıkması planlanıyor.

Nokia, bu girişimi ile geride kaldığı telefon pazarını yeniden ele geçirmek istediği açıkça belli olmaktadır. Bu girişimin ne denli tutacağı, kullanıcılar tarafından benimseneceği ise yakın zaman belirli olacaktır.

{phantaso}

“Yeni Nokia 3310 İçin Detaylar Belli Oldu!” üzerine 3 yorum

  1. Mehmet dedi ki:

    Az mı snake oynamıştık, mutluyduk ama o zamanlar be 🙂

  2. Hasan dedi ki:

    Gözümde canlanır koskoca mazi 🙂 Zamanında peder beyin telefonunu kaçırıp az oyun oynamamıştık. Gelirse almak isterim tabi ki de

  3. Davut dedi ki:

    3310 eğer Android ile gelecekse gerçekten be satın alırım. Ne olursa olsun bu telefondan vazgeçilemez

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.