Reklam Alanı
Nokia 0

Yeni Nokia’ların Fiyatları ve Satışa Çıkarılacakları Tarih Kesinleşti!

Yeni Nokia’ların Fiyatları ve Satışa Çıkarılacakları Tarih Kesinleşti!

Nokia’nın yeni patronları olan HDM Global, uzun zamandır beklenen akıllı telefonlar ile ilgili ilk açıklamalarda bulunarak satış tarihlerini ilan edilerek merak edilen konular hakkında ilk bilgilendirmelerde bulundu.

Teknoloji, zaman gibi insanlar ve firmalar üzerinde acımasız kararlar verebiliyor. Bunun en güzel ispatı ise bir zamanların devi, yıkılamayan firması olarak gösterilen Nokia’nın günümüzdeki geldiği son olarak gösterilmektedir. Piyasalar içerisinde kaybettiği itibarını yeniden kazanmak adına yapılan girişimler arasında gösterilen Nokia 5,3 ve 6 ile 3310 önümüzdeki aylardan itibaren satışlara başlayacak olup kısa sürede etkili sonuçların alarak tahmin edilen rakamsal verilerin gün yüzüne çıkması hedefleniyor.

HDM Global, satışların öncelikle Doğu Avrupa ve Asya üzerinde başlayacağını belirterek Mayıs ayının sonuna kadar tüm merkezlerde başlayacağını belirtmiştir. Cihazlar için belirlenen  fiyatlar hakkında bilgi vermekten kaçınarak ülke bazlı KDV değerlerin fiyatların belirlenmesinde büyük etki gösterdiğini ilan etmektedir. Nokia 6’nın vergiler dahil olmadan ki fiyatının 1170, Nokia 5’in 740, Nokia 3’ün ise 540 TL olarak belirlendiği söylenmektedir. KDV değerleri de eklendiğinde ise oldukça yüksek fiyatlandırmalar ile karşılacağımızı gösteriyor.

Bu telefonlar, daha çok Asya ülkelerin ihtiyaçlarına yönelik üretildiğini görüyoruz. Aksi durumda Avrupa’ya hitap eden bir atak olsa idi telefonların amiral gemi olarak adlandırılması gerekmektedir. Özellikle genç nesillere hitap edecek bir telefonun 2017 yılının 3. çeyreğinde tanıtılacağını belirten HDM Global yetkilileri, gelişmeler ile ilgili yeni gündem maddeleri ile ilgili bizleri bilgilendirecek.

{phantaso}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.