Reklam Alanı
Akıllı Telefon 2

Yeni Vestel Venus Geliyor!

Yeni Vestel Venus Geliyor!

Türkiye, akıllı telefon pazarı içerisinde geç de olsa girerek yerli üretimleri ile piyasa içerisindeki pazar payının bir miktarını elinde tutmaktadır. Bu anlamda en büyük gelişimlere imza atan Vestel, yeni bir akıllı telefon üretiminde bulunarak yakın zaman içerisinde satışta bulunacağını açıklamıştır. Standart tasarımlarının değişeceği ile bilgileri daha önceden paylaşan Vestel, 27 Şubatta gerçekleştirilecek olan Mobil Dünya Kongresi içerisinde hem yeni ürününü, hem de tasarımları konusunda merak edilen her şeyin cevabını vermiş olacak.

27 Şubatta yapılacak olan kongrede başta global üreticiler olmak üzere yerli üreticilerinde odağı haline gelmiştir. Bu kongre ile ilgili yapılan ilk görüşmelerde General Mobile’nin yeni bir model ile kongreye katılacağı ile ilgili paylaşımlarını almıştık. İkinci olarak ise haber, Türkiye’nin tamamen yerli üretimler gerçekleştirerek adını sıklıkla duyurduğu Vestel firmasından geldi. Vestel, kongre öncesinde oldukça güzel değişim gerçekleştirdiklerini ve yeni model bir Vestel Venüs tasarladıklarını açıklayan yetkililer, hem tasarım da hem de işleyiş mekanizması ile ilgili önemli adımlar attıklarını belirtmiştir.

Barcelona’da gerçekleştirilecek olan etkinlik, ülkemiz açısından oldukça önemlidir. Yerli firmaların ürünleri global pazar içerisinde yayımlanacak olup birçok açıdan özellikleri uzman analizleri tarafından incelenecektir. kongre sonrasında Vestel, yeni ürününe ait satış tarihini ile ilgili genel paylaşımlarda bulunarak dağıtım tarihlerini bildirecektir. Tahminlerimize göre Vestel, artık düşük bütçeli telefon üretimlerinden vazgeçerek hem yüksek özelliklere sahip hem de fiyat açısından bütçeleri zorlayabilecek bir üretim  gerçekleştirileceğini belirtmek istiyoruz.

{phantaso}

“Yeni Vestel Venus Geliyor!” üzerine 2 yorum

  1. Berkay dedi ki:

    Vestel, eğer yeniliklerini kullanıcı odaklı düşündü ise gerçekten güzel bir telefon piyasa sürecek gibi görünmekte

  2. İsmail dedi ki:

    Vestel, Gerek parçaları ile, gerek dizaynı ile yerli firmaların gücünü göstermekte. Yeni telefonun, birçok akıllı firma devinden üstün olacağını tahmin etmekteyim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.