Reklam Alanı
Teknoloji 0

Yılbaşı Hediyeleri

Yılbaşı Hediyeleri

Yılbaşına günler kala, tüm özel günlerde olduğu gibi bunda da hediye telaşı bizleri sarmış bulunmakta. Yeni yıla nasıl girilir ise bütün senenin öyle geçeceği gibi bir inanç var. Bunu hepimiz biliyoruz. Sevdiklerimize, küçük fakat hoş jestler yaparak yeni seneye mutlu ve keyifli bir şekilde girmesini sağlayabiliriz. Yılbaşı hediyeleri seçiminde, bu hediyeyi vereceğiniz kişinin zevkine göre seçmelisiniz. Öncelikle, karşınızdaki insanın hoşlandığı şeyleri bilmelisiniz. Onu neler mutlu eder? Ne tür hediyeleri sever? Gösterişli mi yoksa daha sade mi? Bu tür küçük bilgiler bazen hediye seçerken hayat kurtarabilir.
Naçizane tavsiyelerim ile, sizlerin bu hediye stresi sürecini, en kolay şekilde atlatmanızı sağlayabiliriz.
Peki, sevgiliye yılbaşında ne alınır?
Hediye alma başlı başına zorlayıcı bir süreç iken alacağınız hediye sevgiliye ise bu sizi daha da zorlayabilir. Yazımın devamında yazacağım küçük fakat hemen hemen herkesin seveceğini düşündüğüm hediyelerden, sevgilinize uygun olanını seçebilirsiniz.
Hediyeyi değerli kılan fiyatı değil, düşünülüp alınmasıdır. Bu klişe fakat doğru bir söylemdir. Buna ek olarak, gerçekten kafa yorularak alınan hediyeler ise zannediyorum ki tadından yenilmeyecektir.
Foto kitap yaptırabilirsiniz.


Sevgiliniz ile çekilmiş olduğunuz fotoğrafları derleyip, onlardan bir kolaj oluşturabilirsiniz. Kendi hikayenizi yazarak ona hem hislerinizi anlatıp hem de ömür boyu eskimeden, saklayabilecekleri bir hediye verebilirsiniz. Unutmayın! Kelimeler asla eskimez. Üstelik birde sizin fotoğraflarınız ile taçlandırılıyorsa.

Aşkınızı anlatan bir takvim.


Yine fotoğraflarınızdan oluşan bir kolaj olacak. İlk çekildiğiniz fotoğraftan başlayarak son çekildiğiniz fotoğrafa doğru sıralama yaparak, o fotoğrafın altına da o güne dair küçük fakat hoş bir diyalogunuzu, anınızı yazabilirsiniz.

Sevgili kitabı


Aslında düşünüyorum da aldığım hediyeleri sıradan olmaktan çıkarıp daha hatırlanabilecek hediyeler olması için ne almalıyım. Tavsiyelerinizi benimle paylaşırsanız sevinirim fakat sevgiliye yılbaşı hediyesi dedik mi bence en orijinal fikir bende çünkü bence sevgiliye yılbaşı hediyesi olarak seçilebilecek en güzel hediye tabi ki sevgili kitabıdır. Çok orijinal bulduğum bu konsept sayesinde kendi sevgili kitabımı kendim tasarlayabilirim. İçine istediğim resimleri ekleyerek duygu ve düşüncelerimi de yansıtabileceğim bu seçenek bence en güzel ve bundan da önemlisi tamamen sevgilime özel olacak. E zaten onu sevgilim yapan da benim için özel olması değil mi?

 

yilbasi-hediyeleri

 

 

 

Malker Reklam {Malker}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.