Reklam Alanı
Android 2

Yine mi WhatsApp?

Yine mi WhatsApp?

Her geçen gün yeni bir özelliği ile karşımıza çıkan WhatsApp bu seferde minimalist tasarımına daha ok uyabilmek için bir simgeyi yok etti!

Mesajınıza medya, konum ya da kişi eklediğimiz ataç simgesi alışık olduğumuz yukarıdan kaybolarak, mesaj yazma alanında yeni yerinde bizi bekliyor. Böylece hem daha kısa bir parmak hareketi ile medya eklenebiliyor hem de yukarıda ki görünüm daha sade oldu. Bu sayede arama tuşu ile çıkan “Sesli” ya da “Görüntülü” arama seçenekleri doğrudan ana ekranda yerini almış durumda.

WhatsApp bu özelliği henüz 33.05 MB boyutunda olan ve henüz beta aşamasında ki sürümünde kullanmış olsa da (2.17.93) bu özelliğin kalıcı olacağını söylersek yanılmış olmayız.

Gittikçe yuvarlanıyoruz!

Öncelikle Android ikonları ardından kıvrılan ve kenarı yuvarlatılan ekranlar derken sanırım yuvarlama trendi devam ediyor. WhatsApp yeni sürümünde mesajlaşma pencerelerini de yuvarlatmış ve bizce bu hali daha da güzel gözüküyor.

Sizde WhatsApp’ın yeni Beta sürümüne geçmek istiyorsanız SSL Sertifikalı sitemizden gönül rahatlığı ile aşağıdaki linke tıklayarak indirebilir ve telefonunuza kurabilirsiniz.

Güncel WhatsApp için: WhatsApp 2.17.93

 

Unutulmamalıdır ki BETA sürümleri tam kararlılık ile çalışmayabilir bu yüzden sorumluluk kabul etmiyoruz 😊

Aşağıda WhatsApp’ın güncellemeden önceki ve sonraki halini görebilirsiniz.Peki sizin bu güncelleme hakkında ki fikriniz nedir?

 

 

 

Cüneyt Kılıç {Cüneyt Kılıç}

1982 Berlin Doğumluyum,bilgisayar ile tanışmam 1988 yılında babamın Euro PC von Schneider alması ile oldu. O zamandan bu zamana teknolojiyi sevmiş ve günlük hayatta aktif kullanan birisiyim.www.Teknolojice.com sitesini kurma amacım günlük hayat'da da severek yardımcı olduğum ve paylaştığım konuları herkes ile paylaşabilmek

“Yine mi WhatsApp?” üzerine 2 yorum

  1. Can dedi ki:

    WatsApp’ın bugünlerde ne yapacağını şaşırdı 🙂 Gelen güncellemeler tepkilere neden olduğu aşikar. Eski sistem gerçekten stabildi

  2. Toprak dedi ki:

    WhatsApp artık birçok güncellemesi ile tükürdüğünü yalamak zorunda kalıyor. Durum paylaşımlarını da getirmiş yakında hikayeler tamamen kalkar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.